Son dakika brent petrol fırladı: Benzin, motorin ve LPG'ye yeni zam var mı?

Son dakika brent petrol fırladı: Benzin, motorin ve LPG'ye yeni zam var mı?

Akaryakıt fiyatlarında son dakika haberi geldi. Gelen haberde brent petrolün yükselmesi ile yeni zammın yolda olduğuna yer verildi.

Emtia 19 Eylül 2023 15:23 0
Son dakika brent petrol fırladı: Benzin, motorin ve LPG'ye yeni zam var mı?

Akaryakıtta kötü haber: Art arda yeni zamlar yolda.

Akaryakıt fiyatlarında tehlike çanları çalmaya devam ediyor. Geçen hafta gelen zamların ardından tarihinin en yüksek seviyesine kadar tırmanan benzin ve motorin fiyatlarında yeni zam sinyalleri gelmeye baladı. Peki benzine zam gelecek mi? Motorin fiyatı ne kadar? MAzota zam var mı? LPG ne kadar?

Akaryakıt fiyatları seçimden sonra ciddi anlamda hareketlendi. Dolar kurunun 20 liralardan 27 liraya kadar çıkması, buna paralel olarak brent petrolde de yükseliş olması, akaryakıtta ÖTV artırımı sonrası benzin ile motorin fiyatları 2 kattan fazla arttı.

Seçimlerden önce 19 lira seviyesinde olan benzin ile motorin, şimdi 39-40 lira seviyelerinde seyrediyor.

BRENT PETROL YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

Geçen hafta 90 dolar seviyesinde seyreden brent petrol varil fiyatı, yükselmeye devam ediyor. Gelen son dakika bilgilerine göre brent petrolde yükseliş bugün de devam etti.

Suudi Arabistan'ın petrol üretiminde gittiği kısıtlama nedeniyle hızlı şekilde yükselen brent petrol, bu yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Piyasalarda brent petrol varil fiyatı şu sıralar 95 doları geçti ve yükseliş eğilimini sürdürdü. Brent fiyatı 95.04 dolarda.

AKARYAKITA ZAM VAR MI?

Akaryakıta yeni zamlar göründü. Brent petrolün artması ile birlikte pompa satış fiyatlarının da artması bekleniyor. Zamlar henüz belli olmadı. Zam belli olduğunda haberdar olmak için aşağıdaki linklerden finans7.com mobil uygulamasını ücretsiz indirin
Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç