Son dakika açıklaması geldi: Emekli olacak EYT'lilere Nisan ayında 11 bin 600 TL

Son dakika açıklaması geldi: Emekli olacak EYT'lilere Nisan ayında 11 bin 600 TL

Son dakika haberi: Emekli olacak EYT'lilere Nisan ayında ortalama 11 bin 600 liralık ödeme yapılacağı açıklandı.

Emekli Haberleri 14 Mart 2023 20:40 1
Son dakika açıklaması geldi: Emekli olacak EYT'lilere Nisan ayında 11 bin 600 TL

Emekli olacak EYT'lilere 2023 yılında yapılacak ödemeler.

Emeklilikte yaşa takılanlar düzenlemesi ile emekli olacak emeklilere 2023 yılı içinde yapılacak ödemeler açıklandı. Yapılan son dakika açıklamasında ikramiye, promosyon ve Temmuz zammı ile birlikte emeklilere birçok kalemde ödeme yapılacak. Peki EYT'lilere yapılacak ödemeler ne kadar?

RAMAZAN BAYRAMI İKRAMİYESİ

Ramazan Bayramı'ndan önce emeklilere 1100 liralık bayram ikramiyesi verilecek.Söz konusu ödeme Ramazan Bayramı'ndan önce, 17 Nisan civarında hesaplara yatırılması bekleniyor. Nisan ayında ilk maaşını alacak EYT'liler, ilk maaştan hemen sonra ikramiyeyi alacaklar.

KURBAN BAYRAMI İKRAMİYESİ

Kurban Bayramı'ndan önce de emeklilere 1100 liralık ödeme yapılacak. 19-23 Haziran tarihleri arasında emeklilere Kurban Bayramı ikramiyelerinin yatırılması bekleniyor. İkramiye ödemesine zam gelmezse 1100 lira yatırılacak. Sizce zam gelmeli mi? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

PROMOSYON

Emekli olacak EYT'lilere, maaşına göre 10 bin liraya kadar promosyon ödemesi yapılıyor. Söz konusu promosyon teklifleri için TIKLAYIN

NİSAN AYINDA YAPILACAK ÖDEME

Nisan ayında EYT'liler ilk emekli maaşını alacak. En az 5500 TL maaş hesaplara yatacak. Buna ek olarak Nisan ayında Ramazan Bayramı ikramiyesi yatacak ve 6600 TL ödeme yapılmış olacak. Buna ek olarak Nisan ayında ilk maaştan hemen sonra promosyon ödemesi hesaplara yatacak. Ortalama 5 bin liralık promosyonla birlikte toplamda en az 11 bin 600 lira verilecek. Uygulamamızı indirin:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 13 Gün Önce
1100 tl ikramiyemi olur insan bu parayi bir çocuğa verse almaz benim bildiği tek şey yılardır çalışıyoruz bayramlarda ikramiye o günkü maaş neyse ikramiye bir maaş olarak verilirdi bence 1100 ü vermesinler daha iyi olur en azında diyemiyecekler ikramiye vermişiz