Son dakika: 35 bin TL faizsiz bayram kredisi başvurusu başladı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Son dakika: 35 bin TL faizsiz bayram kredisi başvurusu başladı

Son dakika haberi: Bankaların faizsiz bayram kredisi başvurusu başladı. Başvuruya ilişkin bilgiler ve detaylar yazımızda.

Kredi 8 Haz 2024 2
Son dakika: 35 bin TL faizsiz bayram kredisi başvurusu başladı

Emekli, memur ve işçilere bayram öncesi faizsiz 25-30-35 bin TL kredi. İşte faizsiz bayram kredisinin başvurusu.

Emekli, memur ve işçiler için son dakika açıklaması geldi. Gelen açıklamada bankalar, emekli, memur ve işçilere bayram öncesi sıfır faizli kredi ve nakit avans verileceği bildirildi. Son dakika açıklamasında bayram kredisinin başvurusunun başladığına yer verildi.

FAİZ YOK

35 bin liraya kadar verilecek söz konusu kredide faiz olmadığı açıklandı. 3 ve 6 aya kadar vade ile söz konusu faizsiz kredi verilecek.

BANKALARIN LİSTESİ AÇIKLANDI

Bankaların yeni müşterilerine özel sunduğu faizsiz kredi kampanyaları da belli oldu. Bayram öncesi vatandaşlara verilecek faizsiz kredinin detayları şu şekilde:

Enpara tarafından yapılan açıklamada faizsiz 20 bin liralık ihtiyaç kredisi verileceği bildirildi. Söz konusu kreidye baktığımızda 3 ay vadeli ihtiyaç kredisi verileceği bildirildi.

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamaya baktığımızda ise 6 ay vadeli 10 bin TL faizsiz kredi verileceği, 3 ay vadeli 20 bin lira faizsiz nakit avans verileceği bildirildi. Toplamda 30 bin lira faizsiz kredi verilecek.

Akbank bir duyuru yayınladı ve 10 bin lira faizsiz ihtiyaç kredisi verileceği ve 6 ay vade ile geri ödemenin olacağı bildirildi. 20 bin lira da faizsiz nakit avans verilecek. Nakit avansın geri ödemesi 3 ayda olacak. Toplam faizsiz kredi 30 bin lira olacak.

Garanti BBVA tarafından yapılan açıklamada ise 6 ay vadeli 10 bin lira faizsiz ihtiyaç kredisi, 3 ay vadeli 20 bin lira nakit avans olmak üzere toplamda 30 bin lira faizsiz kredi verileceği bildirildi.

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan açıklamada ise 3 ay vadeli 25 bin lira faizsiz nakit avans verileceği bildirildi. Kredi geri ödemesi 3 ay vade ile yapılacak.

TEB tarafındna yapılan son dakika açıklamasında 6 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi, 3 ay vadeli 25 bin lira nakit avans ve toplamda 35 bin lira faizsiz kredi verileceği bildirildi.

Denizbank açıklamasında 6 ay vadeli 10 bin lira, 3 ay vadeli 15 bin lira kredi vereceğini duyurdu.

Yapı Kredi Bankası 3 ay vadeli 20 bin lira faizsiz nakit avans vereceğini duyurdu. Söz konusu kredi 3 ay vade ile geri ödenecek.

Albaraka Türk Katılım Bankası 0 kar paylı 6 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli 15 bin lira kredi veriyor.

On Hesap ise 6 ay vadeli 10 bin lira kredi veriyor. Kredi faizsiz şekilde verilecek.

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamasında ise 1000 TL'lik bankkart lira kazanma fırsatının yeni müşterilere özel sunulduğuna yer verildi.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK? iŞTE FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU

Söz konusu kampanyaya başvurular, bankaların mobil uygulamaları üzerinden yapılıyor. Uygulama üzerinden müşteri olduktan sonra başvurunuzu yapabileceksiniz.

Yorumlar (2)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 16 Gün Önce
Babam emekli uygulama üzerinden baktık böyle bir durum yok. Yeni müşterileri için yapıyorlar diye düşünüyorum.
Ziyaretçi 16 Gün Önce
Bu mu yani. Bu mu haber. Siz böyle mi haber yapıyorsunuz.