ŞOK marketlerden depremzedelere istihdam desteği: İşte ŞOK market iş başvuru formu 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

ŞOK marketlerden depremzedelere istihdam desteği: İşte ŞOK market iş başvuru formu 2023

Son dakika: ŞOK marketler tarafından depremzede vatandaşlar için istihdam desteği verileceği açıklandı. İşte il ilanları ve başvuru.

İş İlanları 24 Şubat 2023 17:22 1
ŞOK marketlerden depremzedelere istihdam desteği: İşte ŞOK market iş başvuru formu 2023

Son dakika: ŞOK marketlerden depremzede vatandaşlar için istihdam desteği.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem felaketinin ardından ŞOK Marketler tarafından bir son dakika açıklaması geldi. ŞOK Marketler tarafından yapılan açıklamada yıl boyunca tüm Türkiye’de yapılacak olan işe alımlarda önceliği depremzede vatandaşlara verileceği bildirildi.

“Dayanışmayla Aşacağız”

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan ŞOK Marketler CEO’su Uğur Demirel şunları söyledi: “Ülkemizde yaşanan ve hepimizi büyük üzüntüye sevk eden deprem felaketi sonrasında yaralarımızı hep birlikte sarmak için bölgeye desteklerimizi sürdürüyoruz. Deprem sonrasında istihdama da olumlu katkı sağlayabilmek amacıyla yıl boyunca ülke çapında gerçekleştireceğimiz işe alımlarda önceliği depremzede adaylara vereceğiz. Zor günlerde birlik olmayı en iyi bilen milletlerden biri olarak, bugünleri de dayanışmayla aşacağımıza inanıyorum. Bu vesileyle depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına ve milletimize baş sağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum.”

ŞOK Market İş İlanları

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Yukarıda verilen ilanlar İŞKUR üzerinden yayımlandı. İlanlara başvuru yapacak adaylar aşağıdaki adımları takip ederek başvurusunu yapabilirler.

Linke tıklayın. Daha sonra iş arayan kısmından giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda İŞ İLANLARI yazan butona tıklayın. Daha sonra iş arama sayfasında İLAN NO yazan kısmına , başvuru yapmak istediğiniz kadronun yanında bulunan ilan numarasını yazın ardından ARA butonuna tıklayın. İlanlar aşağıda sıralanır.

Öte yandan ŞOK marketler intenet adresi üzerinden İş Başvurusu Formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Formu Adresi: https://kurumsal.sokmarket.com.tr/insan-kaynaklari/sokta-kariyer/is-basvuru-formu

Kadın erkek diğer adaylarla bilgi alış verişi için TIKLA TAKİP ET

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 17 Ay Önce
Depremzede mi?