Skandal WhatsApp Mesajları Ortaya Çıktı: Zabıtadan Mesai Arkadaşına İğrenç Mesajlar

Skandal WhatsApp Mesajları Ortaya Çıktı: Zabıtadan Mesai Arkadaşına İğrenç Mesajlar

Denizli Kale'de meydana gelen skandal olayda bir zabıta şefi, kendi biriminde çalışan kadına iğrenç mesajlar gönderdi.

Yerel Haberler 22 Eylül 2022 10:23 2
Skandal WhatsApp Mesajları Ortaya Çıktı: Zabıtadan Mesai Arkadaşına İğrenç Mesajlar

Zabıta memurunun iğrenç mesajları ortaya çıktı.

Denizli'nin Kale İlçesi'nden bu kadar da olmaz dedirten bir son dakika haberi geldi. Gelen bilgilere göre Kale Belediyesi bünyesinde zabıta ve işçi çavuşu olarak görev yapan bir kişi, bir kadına iğrenç mesajlar gönderdi. Sami D. isimli kişi, kendisine bağlı olan birimde işçi olarak çalışmakta olan 45 yaşındaki P.B. isimli kadına telefonda WhatsApp üzerinden iğrenç mesajlar gönderdi. Bu kişi taciz mesajları ile de kalmayıp daha da iğrençleşti.

Evli olan 45 yaşındaki P.B. isimli kadının sürekli uyarılar yapmasına , onu reddetmesine ve kendisini rahatsız etmemeesini söylemesine rağmen tacizlerine devam eden Sami D. isimli kişi, kadına ilişki teklifinde bulundu. Bununla da kalmayıp cinsel organının fotoğrafını çekip gönderdi.

Bu iğrenç taciz sonrası kadın mesajların görüntüleri ile birlikte Cumhuriyet Savcılığına gitti vbe Sami D. isimli kişi hakkında şikayetçi oldu. Şikayet sonrası  Cumhuriyet Savcılığı olay ile ilgili soruşturma başlattı. Mesajları inceleyen Cumhuriyet Savcılığı, polis ekiplerine talimat verdi ve Sami D gözaltına alındı. Polis tarafından yakalanan Sami D., ifadesinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Adliyede de ifadesi alınan ve hakim karşısına çıkan Sami D. ,i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (2)

Seç


Ziyaretçi 2 Gün Önce
Evli kadın niye buna cevaplar veriyor. Engelle heryerden. Yazdıkça yüz bulup yazıyorlar çünkü!
Ziyaretçi 2 Gün Önce
Sami senin bacın anan yokmu