Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Evlenen Müge Anlı Hamile mi? Dikkat Çeken Son Dakika Adım

Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Evlenen Müge Anlı Hamile mi? Dikkat Çeken Son Dakika Adım

Canlı yayında bir devlet memuru ile evleneceğini açıklayan Müge Anlı hamile mi? Müge Anlı hamile mi sorusu araştırılmaya başlandı.

Finans Magazin 28 Tem 2022 00:50 0
Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Evlenen Müge Anlı Hamile mi? Dikkat Çeken Son Dakika Adım

Son dakika : Müge Anlı hamile mi?

Televizyon programı sunucusu Müge Anlı hakkında bir son dakika iddiası ortaya atıldı. Söz konusu iddialarda Müge Anlı'nın hamile olabileceği iddia edildi. İddiaların tek dayanağı ise Müge Anlı'nın sosyal medya hesabı üzerinden bir bebek sayfasını takibe alması oldu. 

EVLENECEĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Bilindiği üzere Müge Anlı geçen ay bir açıklama yaptı. 20 Haziran'da canlı yayında açıklama yapan Müge Anlı , dikkat çeken ifadeler kullandı. Anlı açıklamasında bir devlet memuru ile evleneceğini söyleyerek, ''Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok saygılı bir mesleği var. Siz her zaman beim özel yaşamıma saygı duydunuz. Mutluluğum için duacı olacağınıza eminim. Darısı evlenmek isteyen tüm bekarların başına." ifadelerini kullanmıştı

Şinasi Yüzbaşıoğlu'nu Müge Anlı devlet memuru olarak açıkladı. ''Çok da saygı değer mesleği var.'' diyerek duyurdu.  Yüzbaşıoğlu Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor.

Müge anlı geçtiğimiz günlerde basından gizli şekilde düğün yaptı ve dünya evine girdi. 

HAMİLE İDDİALARI DOLAŞMAYA BAŞLADI

Müge Anlı'nın İnstagram'dan aşağıda gösterilen sayfayı takip etmesi birçok iddiayı da beraberinde getirdi. 

Bu sayfayı takip etmesi sonrası oun hamile olup olmadığı sorusu internet üzerinde en çok sorulan sorular arasında oldu. 

Ancak bu konuda bir açıklama ya da bilgi yok. Açıklama gelince bu yazımıza eklenecektir. Haberi yenileyin.

Yorumlar (0)

Seç