Sinan Oğan'ın kararını açıklayacağı tarih belli oldu!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Sinan Oğan'ın kararını açıklayacağı tarih belli oldu!

Son dakika haberi: Gazeteci Fatih Altaylı sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Sinan Oğan'ın kararını açıklayacağı tarihi duyurdu.

Seçim 20 Mayıs 2023 22:14 1
Sinan Oğan'ın kararını açıklayacağı tarih belli oldu!

Son dakika: Sinan Oğan'ın kararını açıklayacağı tarih belli oldu.

İkinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimin kritik ismi haline gelen ATA İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan'ın ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçiminde hangi adayı destekleyeceği merak konusu oldu. Konuya ilişkin son dakika açıklaması ise Gazeteci Fatih Altaylı'dan geldi. Altaylı yaptığı açıklamada Sinan Oğan'ın kimi destekleyeceğini pazartesi günü açıklayacağını söyledi

ATA İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, 14 Mayıs seçimlerinde yüzde 5.17 oy oranıyla üçüncü sırada yer aldı ve ikinci tura geçti. Oğan'ın, ikinci turda Recep Tayyip Erdoğan veya Kemal Kılıçdaroğlu'na destek çağrısı yapacağı merak konusu oldu. Bu bağlamda, Ata İttifakı paydaşlarından Zafer Partisi'nin Genel Başkanı Ümit Özdağ, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile, Sinan Özdağ ise Cumhur İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Gazeteci Fatih Altaylı ise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Sinan Oğan ile görüştüğünü ve hangi adaya destek vereceğini pazartesi günü açıklayacağını duyurdu.

Altaylı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

"Az önce Sinan Oğan ile konuştuk. “İki liderle de görüştük. Henüz bir karar vermedik. Kararımızı pazartesi günü açıklayacağız” dedi. Bunun dışında şunla anlaştı, bunu destekliyor iddiaları doğruyu yansıtmıyor" 

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 13 Ay Önce
ayy ssnki görende turkyenin yarisini kazand amma abarttılar