Sessiz kalmadı: Okan Bayülgen'den Gazze'ye destek açıklaması
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Sessiz kalmadı: Okan Bayülgen'den Gazze'ye destek açıklaması

Okan Bayülgen yaptığı son dakika açıklamasında Gazze'ye sessiz kalmadı. Bayülgen, destek açıklamasında bulundu.

Yaşam 21 Ara 2023 0
Sessiz kalmadı: Okan Bayülgen'den Gazze'ye destek açıklaması

Okan Bayülgen Gazze'ye sessiz kalmadı.

7 Ekim tarihinden bu yana tüm dünyanın gözü önünde İsrail, Gazze'de sivil halka saldırıyor. Düzenlenen saldırılara dünyadan sadece sınırlı sayıda ülkeden sadece açıklamalarla tepki gelirken İsrail, saldırılara ara vermeden devam ediyor.

Her geçen gün şiddetini artıran İsrail, ateşkes çağrılarını da karşılıksız bırakıyor. 

Türkiye'de de birçok isim, Gazze'deki katliama tepki gösterirken bu kapsamda Gazze için ben de oradayım adlı bir konser düzenlendi. Düzenlenen konser AKM'de gerçekleşti ve hem Türkiye'den hem dünyadan birçok sanatçı katıldı.

Düzenlenen programa katılan isimlerden biri Okan Bayülgen oldu. Bayülgen burada yaptığı açıklamada, "Dünya seyirci kalıyor. Gündemden hiç düşürmemek lazım" ifadelerini kullandı.

SEYİRCİ KALAMAYIZ

Okan Bayülgen burada yaptığı açıklamada Filistin'e destekte bulundu. Katliamın durdurulması için gerekenlerin yapılması gerektiğini söyleyen Bayülgen, sesin yükseltilmesi gerektiğini söyledi. Olaya seyirci kalınmaması gerektiğini söyleyen Okan Bayülgen, yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Dünya seyirci kalıyor. Bir daha söyleyelim: Dünya seyirci kalıyor. Nasıl kalabilir, nasıl! Her şeyden önce Yavuz'a ve Fulya'ya teşekkür etmek lazım. Seyirci kalmayanlara.. Siz de seyirci kalmayanlarsınız. Ekran başındakiler seyirci kalmayanlar, bu gecenin paydaşı olan tüm sanatçılar, seyirci kalmayanlar!

Sesimizi yükseltmek lazım, şarkı söylemek lazım, türkü söylemek lazım, bağırmak lazım, haykırmak lazım, paylaşmak lazım ve gündemden hiç düşürmemek lazım.

Yaşasın hayat! Yaşasın çocuklar! Yaşasın Filistin"

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç