Sen dul kadınsın, erkeksiz yaşamazsın diyerek çalışanına tecavüz etti

Sen dul kadınsın, erkeksiz yaşamazsın diyerek çalışanına tecavüz etti

Bursa'da meydana gelen olayda bir kişi, yanında çalışan kadına tecavüz etti. Kadının dini nikahlı eşi ise onu öldürdü. İşte olayın detayları.

Yerel Haberler 10 Kasım 2023 0
Sen dul kadınsın, erkeksiz yaşamazsın diyerek çalışanına tecavüz etti

Son dakika: Bursada feci cinayetin detayları ortaya çıktı.

Bursa'nın Nilüfer İlçesi'nde feci bir olay meydana geldi. Servis taşımacılığı yapan Kamil Öğütçü adında bir kişi, minibüste uzun süredir hostes olarak çalışan Aysun Y ile birlikte onun evine gitti. Burada çıkan tarıtşma sonrası kadın, kepçe operatörü olan erkek arkadaşı Ali Dinç'e cep telefonundan mesaj gönderdi ve "Patronumla birlikteyim. Bu adam beni rahatsız ediyor" dedi.

Eve gelen adam, sevgilisinin patronu iel tartışmaya başladı ve yanında getirdiği silahı ile ona ateş etmeye başladı. Vüduna isabet eden mermilerle Öğütöü ağır yaralandı. Kadın ile adam kaçtı. Silah sesini duyanlar durumu ekiplere bildirdi ve bölgeye gelen ekipler, yaptıkları ilk müdahale sonrası ağır yaralı adamı hastaneye kaldırdı.

Evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenilen Kamil Öğütçü, tedaviye alınırken doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Olay sonrası polis ekipleri şüpheli kadın ile adamı kısa sürede yakaladı.

2 çocuk babası olduğu öğrenilen Ali Dinç, emniyette verdiği ifadede cinayeti kıskançlık nedeniye işlediğini söyledi.

Eşinden boşandığı öğrenilen kadın ise verdiği ifadede patronunun kendisini rahatsız ettiğini, bu nedenle Ali'den yardım istediğini, ancak olayın bu seviyeye gelmesini beklemediğini söyledi. Adam tutuklanırken kadın serbest bırakıldı.

İlk duruşmada Ali Dinç, boışandığını ve eşi ölen Aysın Y adlı kadın ile 13 yıldır dini nikahlı şekilde yaşadıklarını söyledi. Dini nikahlı eşinin 2022 Ekim ayından beri serviste çalıştığını söyleyen adam, olaydan 15 gün önce patronunun kendisindne hoşlandığını söylediğini, kendisinin de işten ayrılması istediğini aktardı.

Kadının o gün patronu ile konuştuğunu ve ayrılmak için işe gittiğini söyleyen adam, daha sonra onun kendisini ağlamaklı sesle aradığını, bir yere gittiğini ve onu arayacağını söyledi. Adam mahkemede verdiği ifadede, "Durumdan şüphelendim. Bunun üzerine, Kamil'in daha önceden bildiğim Dağyenice'deki evine gittim. Burada, Aysun'u dayak yemiş halde gördüm" dedi ve evden gittiklerini söyledi. Bu sırada patronunun bu kadın kötü ikimizle de birlikte olduğunu söyledi. Daha sonra adam, "Bunun üzerine, 'Doğru mu?' diye sorduğumda Aysun bana, ‘Yalan söylüyor. Beni bayıltana kadar dövdü. Zorla benimle oldu' dedi. Bunun üzerine Kamil ile kavgaya başladık. Bu sırada, iş yerimde kullandığım belimdeki tabancam yere düştü. İkimiz de almak isterken silah ateş alınca, Kamil 'Yandım anam' diye bağırdı. Sonra olay yerinden ayrıldık" dedi.

"SEL DUL KADINSIN ERKEKSİZ YAŞAMAZSIN"

Duruşmada kadının ifadesine de başvuruldu. Kadın bundan 20 gün önce patronunun serviste kendisine "Sen dul kadınsın. Çok güzelsin. Erkeksiz yaşamazsın" diyerek kendisini rahatsız edici sözler söylediğini, bundan sonra işten ayrılmak için gittiğinde ise kendisini evine zorla götürdüğünü, burada ormana götürerek hem dövdüğünü hem de tecavüz ettiğini söyledi.

Mahkeme heyeti duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;