Selçuk Geçer Tarih Vererek Duyurdu! Dolar Fırlayacak!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Selçuk Geçer Tarih Vererek Duyurdu! Dolar Fırlayacak!

Dolarla ilgili yaptığı tahmin ve analizlerle meşhur olan Ekonomist Selçuk Geçer, dolarla ilgili flaş iddialar ortaya attı! İşte o iddialar ve detaylar...

Döviz 29 Ağu 2023 11:50 0
Selçuk Geçer Tarih Vererek Duyurdu! Dolar Fırlayacak!

Uzman dolar analisti tarih verdi! O tarihte 1 dolar 150 lira olacak! Dolar borcu olan elini çabuk tutsun! Selçuk Geçer "Şaşırmayın" diyerek uyardı...

Döviz piyasalarının yakından takip edilen isimlerinden Selçuk Geçer, merakla beklenen bir tahminde bulunarak dikkatleri üzerine çekti. Son dönemde doların seyriyle ilgili uzman görüşleri büyük önem taşırken, Geçer'in cesur öngörüsü gündeme damga vurdu.

DOLAR BORCU OLANLAR "ŞAŞIRMAYIN"

Tam olarak tarih vererek yaptığı tahminle ortalığı karıştıran Geçer, dolar borcu olanların dikkatini çekerek "Şaşırmayın" uyarısında bulundu.

Selçuk Geçer, paylaşımında özellikle kur korumalı mevduat uygulamasının gelecekteki etkilerine odaklandı. Bu uygulamanın sonlandırılması durumunda yaşanabilecek senaryoları ele aldı. Açıklamalarında, ekrandaki dolar kuru ile kapalı çarşıdaki dolar kuru arasındaki makas farkının oluşabileceği riskine dikkat çekti.

"DOLAR 150 LİRA OLACAK"

Geçer, "Ekrandaki dolar kuru 27-28-30 dolar olacak ama Kapalıçarşı'da 40 lira, 50 lira, 150 liralık dolar kuru ile karşı karşıya alınacak. Bu rakamları gördüğünüzde şaşırmayın. İşin gerçeği bu. Daha önce bunu kısmi olarak yaşamıştık" ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç