Selçuk Geçer Dolar İçin Tarih Verdi! Sakın Satmayın

Selçuk Geçer Dolar İçin Tarih Verdi! Sakın Satmayın

Dolar kuru ile ilgili tahminleri ile tanınan ünlü Ekonomist Selçuk Geçer dolar kuru hakkında yeni tahminde bulundu.

Döviz 10 Kasım 2022 16:01 0
Selçuk Geçer Dolar İçin Tarih Verdi! Sakın Satmayın

Dolar kuru ile ilgili tahminleri ile tanınan ünlü Ekonomist Selçuk Geçer dolar kuru hakkında yeni tahminde bulundu. İşte haberin detayları...

Dolar kurunun düşüp düşmeyeceği vatandaşlar tarafından yakından takip edilirken Ekonomistler tarafından dolar kuru ile ilgili yeni yorumlar gelmeye devam ediyor. Son olarak dolar kuru ile ilgili açıklamalarda bulunan Ekonomist Selçuk Geçer dolar kurunun yükseleceğini söylerek elinde doları olanlara seslendi. Geçer, ''Sakın satmayın. Dolar kuru sert hareket edeceğini herkes görecek" dedi.

Geçer, "Ekim, kasım, aralık aylarına dikkat edin. Türkiye ekonomisi büyük bir bataklığa sürükleniyor. Fakirler daha da fakirleşiyor. 3-5 zengin daha da zenginleşiyor. Orta sınıf kalmadı" değerlendirmesini yaptı

"SENE SONU 28 TL'DE GÖRÜRSÜNÜZ"

"Kısa vadeli borçların ödenme zamanı geliyor. Dolara olan talep artacak." diyen Ekonomist Selçuk Geçer, "Turizm gelirleri ile idare ettin bugüne kadar. Bundan sonra ne yapacaksın? Dolar kuru sert hareket edeceğini herkes görecek" dedi.

Dolar için kaçılmaz son uyarısında bulunan Selçuk Geçer, "Yıl sonunda da dolar kurunu 28 TL’de görürsünüz" yorumunda bulundu. Dolar yükselişin devam edeceğini düşünen ünlü ekonomist Geçer, dolar sahiplerine seslenerek, zarar etmemeleri için 'Dolarınızı satmayın' dedi.

Sorumluluk reddi beyanı: Haberde yer alan bilgiler finans7.com yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (0)

Seç