Selçuk Geçer Altını Olanları Uyardı! O Tarihte Patlama Yapacak!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Selçuk Geçer Altını Olanları Uyardı! O Tarihte Patlama Yapacak!

Altınla ilgili yaptığı analizlerle bilinen Selçuk Geçer, altını olanları uyardı ve tarih verdi! İşte haberin detayları...

Altın 23 Ağu 2023 10:09 0
Selçuk Geçer Altını Olanları Uyardı! O Tarihte Patlama Yapacak!

Yatırımcılara verdiği tavsiyelerle sık sık gündem olan ünlü ekonomist Selçuk Geçer son olarak dolar kuru üzerinden tahminlerini açıklamıştı. 'Dolar kuru daha fazla 27 lirada kalmaz' diyen Geçer doların 35 liraya kadar yükseleceğini ifade etmişti.


Geçer'in bu tahmini yatırımcıyı döviz bürolarına koştururken yeni yatırım tavsiyeleri yönleri değiştirecek... Özellikle seçim gündeminin ardından rekordan rekora koşan altının gidişatını merak eden yatırımcının 'altında rekor serisi devam edecek mi?' sorusuna yanıt veren Geçer 2024 ve 2025'i işaret etti.

'DİPTE BİLE AVANTAJLI OLACAK'
Medyabar'ın yer verdiği haberde ünlü ekonomist son olarak bin 700 seviyelerini gören gram altının düşük olduğunu söyleyip "Bugünkü fiyatların bile düşük olduğunu düşünüyorum. Kripto paraların, altının ciddi anlamda fırsatlar sunduğunu düşünüyorum.

Altın kriptoya göre daha düşük risk sunuyor. Kriptoda çok sert düşüşler oldu. Şu anda dibin dibinde geziyor. Ne kadar dibe giderse alım yönü ile o kadar avantaj sunacak. 2024-2025'te olağanüstü hareketler olacak. Oyuna büyükler girdi.


'BUGÜN ALMAYAN YARIN PİŞMAN OLUR'
Küçük yatırımlar yapmak, portföyde her yatırım aracından bir miktar bulundurmak için fırsat zamanları. Ne hemen atlayın ne de fırsatı kaçırın derim. Ancak bugün almadığımız için pişman olacaksınız" dedi.

Asya ve Avrupa'daki küresel krizin ürkütücü boyutlarıyla ilgili de açıklama yapan Geçer Türkiye için dikkat çeken uyarılarda bulundu. Geçer şunları kaydetti:

KARABORSA ALARMI
Avrupa ve Amerika’da talep odaklı enflasyon dönemine girilebilir. Piyasalar daralır. Resesyona girer. Türkiye'nin ihracat anlamında işi zorlaşır. İthalat anlamında yapılacak bir şey bulunmuyor. Önlem alınmadığı için de karaborsa ortamı oluşabilir.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç