Selçuk Geçer Açıkladı! Dolar Önce 30TL Ardından 40TL Olacak!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Selçuk Geçer Açıkladı! Dolar Önce 30TL Ardından 40TL Olacak!

Dolar tahminleri ve analizleriyle meşhur olan Selçuk Geçer, dolarla ilgili yorumlarını paylaştı! İşte haberin detayları...

Döviz 17 Ağu 2023 11:12 0
Selçuk Geçer Açıkladı! Dolar Önce 30TL Ardından 40TL Olacak!

Dolar kuru ile ilgili flaş gelişme! ABD'den gelen ekonomik veriler sonrası hızla yükselişe geçen dolar\TL 27 lirayı aşmış durumda. Rekor üstüne rekor kırarken dolar yatırımcılar 'Dolar daha da yükselecek mi? Dolar 30 TL olacak mı? Dolar alınır mı, satılır mı?' sorularını araştırmaya başladı. Dolar kahini Selçuk Geçer, saatli bombanın ne zaman patlayacağını duyurdu.

Dolar\TL rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Yaşanan enflasyon artışı ve ABD'den gelen veriler sonrası hızla yükselişe geçen dolar kuru 27 TL'yi aşmış durumda. Yatırımcılar 'Dolar yükselecek mi, düşecek mi? Dolar 30 TL olacak mı?' sorularını araştırırken ünlü ekonomist Selçuk Geçer'den korkutan uyarı geldi. Dolar kahini Selçuk Geçer piyasaların alevleneceği tarihi açıkladı. 'Önce 30 ardından 40 TL olacak' diyerek uyardı! İşte Selçuk Geçer'in dolarda beklediği yeni seviye...

DOLAR KAHİNİNDEN KORUTAN UYARI: O TARİHTE ALEV ALACAK!
Yaptığı dolar tahminleriyle sık sık gündeme gelen ünlü ekonomist Selçuk Geçer, beklediği yeni seviyeleri duyurdu. Ekim ayını işaret eden Geçer, bombayı patlattı. “Büyük dalgalanmalar yaşanabilir” diyen ünlü ekonomist yatırımcının bu dönemde daha çok dikkatli olması gerektiğini belirtti. Ünlü ekonomist piyasalarda yaşanan baskılanmanın uzun süre devam etmeyeceğini vurgulayarak doların 35 TL'ye yükselmesini öngördüğünü paylaştı.

"ÖNCE 30 ARDINDAN 40 TL OLACAK"
Ekim ayını işaret ederek yatırımcıları uyaran Selçuk Geçer, madenleri ve dövizi bulunan yatırımcılara seslendi. O tarihte dövizde yer yerinden oynayacağını işaret eden Geçer, "Rekor seviyelere ulaşmaya az kaldı" uyarısında bulundu. Yatırım yapmak isteyenler ve aynı zamanda dolar bozdurmak isteyenler için kritik tahminini şu şekilde açıkladı: “Dolar Eylül-Ekim ayları arasında önce 30 TL ardından 40 TL'ye çıkacak. 38 TL'ye seviyesine ulaşabilecek.”

17 AĞUSTOS DOLAR NE KADAR OLDU?
Dolar son kapanışını 27.0706 TL'den yaptı. Dolar/TL kuru alış fiyatı 27.0679 liradan, satış fiyatı ise 27.0734 liradan işlem görüyor.

EURO NE KADAR?
Yüzde -0.08'luk bir değişim yaşayan euro ise bugün aşağı ibreyi gösteriyor. Bir önceki kapanışını 29.4605 TL'den yapan euro şu anda 29.4437 TL alış ve 29.4775 TL satış fiyatına sahip.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç