Selçuk Geçer Açıkladı: Dolar O Tarihte 65 TL Olacak!

Selçuk Geçer Açıkladı: Dolar O Tarihte 65 TL Olacak!

Dolarla ilgili yaptığı analiz ve yorumlarla meşhur olan Selçuk Geçer, doların 65 TL olacağı tarihi açıkladı! İşte haberin detayları...

Döviz 12 Kasım 2023 0
Selçuk Geçer Açıkladı: Dolar O Tarihte 65 TL Olacak!

Selçuk Geçer yaptığı son açıklamalarda dolar yatırımcısının dikkatini çekecek ifadeler kullandı. Youtube sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda bitcoin ve dolar hakkında açıklamalar yapan ünlü ekonomist Selçuk Geçer dolar hakkında İddia ediyorum! İfadeleri ile iddialı tahminlerde bulundu. Ekonomist Selçuk Geçer’in dolar hakkında yaptığı tahminlerde dolar kaç TL’ye kadar çıkacak? Bitcoin’deki yükseliş devam edecek mi? Sorularının cevaplarını bulmak mümkün. İşte Selçuk Geçer’in açıklamalarının detayları...

Dolar bugün ne kadar? - Dünya Gazetesi

Bitcoin’de yükseliş devam edebilir!
Youtube kanalı üzerinden yaptığı son açıklamalar ile dikkat çeken ünlü ekonomist Selçuk Geçer yaptığı açıklamalarda bitcoin hakkında da önemli bilgilendirmelerde bulundu. Açıklamalarında; "Buralarda bir tık dikkatli olunabilir yani hafif bir satış baskısı gelebilir. Çok yoğun yüksek bir satış baskısı da beklemiyorum. Bu bir ralli başlangıcı da olabilir."  ifadelerini kullanan ekonomist bitcoin için 18 ayın zirvesine ulaşarak rekorunu kırdığını ve 36 bin dolar seviyesinde bulunduğunu belirtti.

Dolar ne kadar? Euro kaç lira? 20 Mart 2023 güncel dolar kuru… Dolar/TL… -  Son Dakika Haberleri

Dolar kurundaki açıklamalarında...
Ünlü ekonomist Selçuk Geçer dolar kuru hakkında ki açıklamalarında tek bir güne işaret etti. O günü de seçim günü olarak belirten Selçuk Geçer o günden sonra doların 60 TL’lere kadar çıkacağını dile getirdi.

Açıklamalarında "Hele ki bu seviyelerde tutarlarsa yani 45'e çıkartmayı 30, 32 seviyelerinde tutarlarsa arkadaşlar seçime kadar emin olun bakın iddia ediyorum en az 65 liralık Dolar kuru göreceğiz." ifadelerini kullanan ekonomist doların 60 TL üzerine dahi çıkabileceğine dikkat çekti.

Paylaşılan bu haber Finans7.com tarafından yatırım tavsiyesi değildir!

Altın, dolar, euro ve borsanın günlük durumlarından anında haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;