Selçuk Bayraktar 'siyasete girecek misiniz' sorusuna yanıt verdi

Selçuk Bayraktar 'siyasete girecek misiniz' sorusuna yanıt verdi

Baykar Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, bir röportajda siyasete gireceği yönündeki sorulara yanıt verdi.

Haberler 2 Eylül 2023 14:31 0
Selçuk Bayraktar 'siyasete girecek misiniz' sorusuna yanıt verdi

Son dakika: Selçuk Bayraktar "siyasete girecek misiniz" sorusuna yanı verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı, BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar'dan bir son dakika açıklaması geldi. Bayraktar yaptığı açıklamada “Politikaya girecek misiniz?” sorusuna yanıt verdi.

Bayraktar, Patronlar Dünyası’nın Yayın Yönetmeni Toygun Atilla’nın “Politikaya girecek misiniz?” sorusuna yanıt verdi. Siyasete girmeyi hiç hayal etmediğini belirten Bayraktar, şöyle konuştu:

"Benim hiçbir zaman siyasette olayım, ülkenin Cumhurbaşkanı olayım gibi bir hayalim olmadı.  Biz de açıkçası milli teknoloji hamlesi idealini gerçekleştirme yolunda sonuna kadar mücadele edeceğiz. Ne gerekiyorsa, mücadele neyi gerektiriyorsa onu yapacağız… Ama benim böyle bir hayalim yok."

Toygun Atilla ise, Bayraktar’a kurduğu son cümleyi hatırlatarak, “Bir gün mücadele politikayı gerektiriyorsa politikaya da gireriz” gibi anlaşıldığını söyleyince Bayraktar, “Elbette yani mücadele bunu gerektiriyorsa burada biz korkup da geri dönecek değiliz ki” diye yanıt verdi.

Yorumlar (0)

Seç