Seçim yaklaştıkça müjdelerin sayısı artacak

Seçim yaklaştıkça müjdelerin sayısı artacak

Son dakika haberi;: Seçimler yaklaştıkça yeni müjdelerin geleceği bildirildi. İşte gelen son dakika açıklaması.

Haberler 22 Nisan 2023 11:01 43
Seçim yaklaştıkça müjdelerin sayısı artacak

Seçim yaklaştıkça yeni müjdeler de gelecek.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan yaptığı son dakika açıklamasında müjdelere değindi. Seçimlere kısa süre kala her hafta müjdeler açıklandığını söyleyen Babacan, hükümetin seçim yaklaştıkça müjde bulmak zorunda olduğunu söyledi.

Müjdeler için TIKLA İNDİR

Bir kilo kıymanın 300 lira, soğanın 30 lira olduğu ülkede müjdelerin zorunlu olduğunu söyleyen Babacan, “Karadeniz’den doğal gaz geldi, bir miktar da yakıldı. Bunun için ne kadarlık bir yatırım yapıldı? Kaç milyar dolar harcadınız? Onun karşılığında kıyıya getirdiğiniz gazın piyasa değeri ne kadardır? Kanıtlanmış rezervle ilgili defalarca sorduk, cevap yok. Bu iş bağımsız denetimden geçmedikten sonra güven olmaz. Seçim yakın olunca müjde bulmak zorundalar çünkü ülke genelinde durumun ne kadar kötü olduğunu bütün vatandaşlarımız görüyor. Bir kilo kıymanın 300, soğanın 30 lira olduğu bir ülkede bir şekilde müjde vermek zorundalar. Seçimlerden sonra iktidarı alalım, iktidarın şu anda söylediklerinin ne kadarı doğru ne kadarı yanlış ortaya çıkaracağız. Biz doğruları devam ettiririz, eksikleri tamamlarız, yanlışlara da izin vermeyiz" dedi.

MÜJDE BEKLEYEN BİRÇOK KESİM VAR

Seçimlere kısa süre kala birçok kesim müjde beklentisi var. Vatandaşlar müjde beklemeye devam ederken belediye şirket işçileri, TYP işçileri, uzman çavuşlar, ücretli öğretmenler, ek atama bekleyenler, mahkumlar, ehliyet affı bekleyenler, denklik affı bekleyenler müjde beklentisinde. Siz hangi konuda müjde bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (43)

Seç


Ziyaretçi 35 Gün Önce
Allah aşkına sesimisi duyun seçim öncesi sureklk verilsin typye çok madruz ev yok para yok işte yok çocuk okutuyorz aciz aciz typye gök zor girdim işimi kaybetmek istemiyormmmm
Ziyaretçi 37 Gün Önce
Belediye şirket işcilerine kadro
Ziyaretçi 37 Gün Önce
#asmAile sağlığı merkezlerinde çalışan 20 bin Aile Sağlığı Grup Elemanı artık sağlıkçı sıfatı ile çalışmak istiyor... #AsmGrupElemanınaKadro
Ziyaretçi 37 Gün Önce
Şehir hastanesi personeli olarak kadro bekliyoruz.
Ziyaretçi 37 Gün Önce
İşkur typ programında süreli çalışanlar olarak süreklilik istiyoruz