Seçim Öncesi Ciddi Para Gelecek

Seçim Öncesi Ciddi Para Gelecek

Habertürk Yazarı Fatih Altaylı bir son dakika açıklamasında bulundu ve Türkiye'ye seçim öncesi para gireceğini söyledi.

Döviz 13 Eylül 2022 21:58 1
Seçim Öncesi Ciddi Para Gelecek

Ünlü gazeteci Fatih Altaylı bir son dakika açıklamasında bulundu ve seçim öncesinde Türkiye'ye para girişi olacağını söyledi.

Fatih Altaylı bugün kaleme aldığı yazısında bir kaynağa dayandırdığı haberinde Türkiye'ye seçim öncesi para girişi olacağını söyledi. Altaylı açıklamasında 'Paraları kim veriyor?' sorusunu bu kişiye sorduğunu söyledi ve şu cevabı aldığını belirtti: “Büyük bölümü Körfez'den, bir kısmı Uzakdoğu'dan, belki pek azı da Kuzey’den diye konuşuluyor. Ama çoğu İslam coğrafyasından.”

""Peki kim veriyor" diye ısrar ettim." diyen Fatih Altaylı, "“O kadarını bilemem ama geliyor” dedi. “Kaydi para olmalı. Bir yerde izi bulunur” dedim. “Nakdi para. Görenlerle konuştum” diye ısrar etti. “Peki diyelim ki, haklısın. Geldi. Geri nasıl ödenecek bu para” diye sordum." diyerek açıklamasını ve konuşmasını aktardı.

"SEÇİMİ KAZANMAYA ODAKLILAR O YÜZDEN..."

Fatih Altaylı açıklamasının devamında ise "“Seçimi kazanmaya odaklılar. Seçimi kazanmadıktan sonra hiçbir şeyin önemi yok. O yüzden öncelik seçimi kazanmak. Ödemesi kolay. Bu para Türkiye’ye dolar 18 TL iken girer bozulur. Sonra dolar düşürülür bir miktar geri alınır geri gider” dedi." ifadelerini kullandı. 

ERDOĞAN: "20 MİLYAR DOLAR YATIRIM GELECEK"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı son açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: "Tabii hassasiyetleri sebebiyle bu firmaların kimler olduğu konusuna girmeyeceğim ancak şu an itibarıyla toplamda 20 milyar dolar gibi Türkiye’de yatırım yapma konumunda olan firmalar var. Bu rakam inşallah daha da yükselecek, öyle gözüküyor."

Finans7.com  |Ankara

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 11 Gün Önce
Satılacak bir şey kalmadığına göre o zaman memleketin güzel arsalarına yatırım yapılacak. Bari bu paralar fakir fukaraya gitse. Artık her gün sokaklarda millet saçma sapan bir sebep yüzünden adam öldürmekte, ölesiye kavga etmekte ve sahtekarlıklar almış başını gidiyor. Seçimi ancak kanun reformu gelirse kazanılır. Millet hep adli şartıyla salı verilmekle olmaz bu işler. Huzur yoksa kim gelirse gelsin. Hiç bir önemi yok. Sonrada af gelir bunlara.