Savcı, Dilan Polat'ın Tahliye Edilmesini İstedi! Mahkeme Reddetti!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Savcı, Dilan Polat'ın Tahliye Edilmesini İstedi! Mahkeme Reddetti!

Savcı, kara para aklama iddiasıyla tutuklu olan Dilan Polat'ın tahliyesini istedi fakat mahkeme bunu reddetti! İşte haberin detayları...

Finans Magazin 14 Haz 2024 0
Savcı, Dilan Polat'ın Tahliye Edilmesini İstedi! Mahkeme Reddetti!

Savcı, kara para aklama soruşturmasında tutuklu bulunan sosyal medya fenomeni Dilan Polat'ın tahliye edilmesini istedi. Ancak Sulh Ceza Hakimliği, beklenen raporların henüz hazırlanmadığını belirterek savcının tahliye talebini reddetti. Ayrıca, soruşturmada Polat'ın kardeşleri Sıla Doğu ve Can Doğu'nun da arasında olduğu 11 şüpheli tahliye oldu.

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat, kara para aklama soruşturması kapsamında tutuklanmıştı.

4. Sulh Ceza Mahkemesinde aylık tutukluluk incelemesi gerçekleştirildi. Hakimlik, Dilan Polat, Engin Polat, Sezgin Polat, Ahmet Gün ve Alper Kürşat Polat'ın tutukluluğuna devam kararı verirken Sıla Doğu ve Can Doğu'nun da aralarında bulunduğu 11 tutuklunun ise tutuksuz yargılanmasına hükümetti.

SAVCI, DİLAN POLAT'IN DA TAHLİYESİNİ İSTEDİ

Öte yandan tutukluluk incelemesi için görüşü sorulan soruşturma savcısının talebi de dikkat çekti. Savcı Dilan Polat'ın da tahliye edilmesini istedi. Ancak Sulh Ceza Hakimliği, beklenen raporların henüz hazırlanmadığını belirterek savcının tahliye talebini reddetti.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç