Şarkıcı Alişan Hastaneye Kaldırıldı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Şarkıcı Alişan Hastaneye Kaldırıldı!

Eskişehir'de vereceği konser için yola çıkan Alişan, yolda rahatsızlanması sonucu hastaneye kaldırıldı! İşte haberin detayları...

Finans Magazin 28 Ocak 2024 0
Şarkıcı Alişan Hastaneye Kaldırıldı!

Konserine gitmek için yola çıktıktan sonra yaşadığı şiddetli ağrı nedeniyle hastaneye kaldırılan Alişan için ameliyat kararı verildi. Sağlık durumu ile ilgili paylaşımda bulunan şarkıcı konserini de iptal ettiğini duyurdu.

Şarkıcı Alişan, Eskişehir'de konsere gitmek üzere yola çıktığı sırada şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Sosyal medya hesabında apandisit ameliyatı olması gerektiğini söyledi ve konserinin iptal olduğunu duyurdu.

Alişan hastaneye kaldırıldı! Sağlık durumu nasıl? - Magazin Haberleri -  TV100

Instagram hesabından yaşadığı olayı anlatan Alişan, "Sivrihisar konserine giderken sağ tarafımda dayanılmaz bir ağrıyla Bursa'da acile geldik. İlaçlı tomografi ve kan tahlili neticesi bugün apandisit ameliyatı olmam gerektiğini söyledi hocalarımız. Sivrihisar konseri bugün için kısmet olmadı maalesef. Acil ameliyat denmese vallahi geliyordum. Sözüm söz ameliyat olur olmaz ne zaman isterseniz geleceğim" ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç