Şanlıurfa'da Cinayet: Katil Komşusu Çıktı! Bilezikleri İçin Öldürdü!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Şanlıurfa'da Cinayet: Katil Komşusu Çıktı! Bilezikleri İçin Öldürdü!

Şanlıurfa'da dün bir kadın cinayeti gerçekleşti. Gerçekleşen cinayette, katil komşusu çıktı! İşte haberin detayları...

Haberler 9 Haz 2024 0
Şanlıurfa'da Cinayet: Katil Komşusu Çıktı! Bilezikleri İçin Öldürdü!

Şanlıurfa'da evinde öldürülen 29 yaşındaki Nur'un, komşusu Demmam Zurer tarafından bilezikleri için defalarca bıçaklandığı ortaya çıktı.

Zurer'in Nur'u çocuklarının yanında öldürdüğü ve balkondan kaçtığı belirlenirken, saldırgan erkek kısa sürede yakalandı. Cinayeti itiraf eden Zurer tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Şanlıurfa Bağlarbaşı Mahallesi'nde dün meydana gelen olayda, bir çocuk annesi Nur Elsüleyman öldürüldü. Eve gelen eşinin olayı fark etmesiyle olay yerine polis ekipleri geldi. Boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanmış kadının yaşamını yitirdiğini belirledi.

Evdeki çocuğunun gözü önünde öldürüldüğü belirlenen kadının cenazesi, otopsinin ardından toprağa verildi. Cinayete ilişkin çalışma başlatan polis, aynı binada oturan komşusu Suriye uyruklu Demmam Zurer'i gözaltına aldı.

KAN İZİ YAKAYI ELE VERDİ
Olayın meydana geldiği evin balkonunda bulunan kan izi ile Zurer'den alınan örnekler uyuşunca ikinci kez ifadesi alınan Zurer, cinayeti işlediğini itiraf etti.

SALDIRGAN ERKEK CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Zurer, emniyetteki ifadesinde, "Olay günü komşumuz olan Nur Elsüleyman'ın kapısını çalarak evine girdim. Bir süre konuştuktan sonra Nur Elsüleyman'ın kolunda bulunan altınları almak istediğim sırada boğuşma yaşandı ve bağırmaya başladı. Bu sırada ben de evin mutfağından aldığım bıçakla, çocuğunun yanında onu defalarca bıçakladım. Sonra arka balkondan kaçarak evden çıktım" dediği öğrenildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen saldırgan erkek Demmam Zurer, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç