Şanlıurfa'da Bir Evde Klima Motoru Patladı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Şanlıurfa'da Bir Evde Klima Motoru Patladı!

Şanlıurfa'da bir evde klima motoru adeta bir bomba gibi patladı! İşte haberin detayları...

Yerel Haberler 12 Ağu 2023 18:00 0
Şanlıurfa'da Bir Evde Klima Motoru Patladı!

Yurt genelinde yaşanan aşırı sıcaklar daha kurak illerde etkisi şiddetli gösteriyor. Şanlıurfa'da meydana gelen bunaltıcı sıcaklar balkonlardaki klimaları patlatıyor.Bir bankanın çatı kısmında bulunan klima motoru bomba gibi patlayarak alevlere teslim oldu. Patlama sonrası çıkan yangında, korku ve panik anları kameralara anbean yansıdı.

Şanlıurfa’da bir bankanın çatı kısmında bulunan klima motoru bomba gibi patladı. Patlama sonrası çıkan yangında, korku ve panik anları kameraya yansıdı.

Yangın, Haliliye ilçesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan özel bir bankanın çatı kısmında çıktı. İddiaya göre, çatı kısmında bulunan klima motoru aşırı ısınma sonucu bomba gibi patladı.

Patlama sonrası çıkan yangında, çatı kısmı tamamen yanmaya başladı.

Siyah dumanların metrelerce yükseldiği çarşı caddesinde sık sık yaşanan patlama sesleri korku ve paniğe neden oldu.

İhbar üzerine olay yerine giden itfaiye ekipleri, yangına müdahale ederek kontrol altına aldı. Yangında yaşanan patlamalar ile panik ve korku anları cep telefonu kameralarına yansıdı. Görgü tanığı Furkan Topaloğlu, patlamanın ardından panikle ekiplere haber verdiğini dile getirerek, "Daha önce böyle bir yangın görmedim" dedi.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç