Şahan Gökbakar ile Kerem Kınık Kavgası Büyüyor: Yeni açıklama geldi

Şahan Gökbakar ile Kerem Kınık Kavgası Büyüyor: Yeni açıklama geldi

Son dakika haberi: Şahan Gökbakar ile Kerem Kınık arasında sosyal medyada başlayan kavga büyüdü.

Haberler 12 Mart 2023 18:12 0
Şahan Gökbakar ile Kerem Kınık Kavgası Büyüyor: Yeni açıklama geldi

Şahan Gökbakar ile Kerem Kınık arasında kavga büyüyor.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar ile Kızılay Başkanı Kerem Kınık arasında son saatlerde sosyal medya üzerinde bir tartışma çıktı. Çıkan tartışma kısa sürede büyüdü ve iki isim sosyal medya üzerinde bir birilerine sert sözlerle yüklendi. Tartışmada son dakika açıklaması Şahan Gökbakar'dan geldi.

TARTIŞMA KRONOLJİSİ

Şahan Gökbakar: Sana kırmızı çok yakışıyor, yarışmayan adam. Huzur haklı pazarlar

Kerem Kınık: Şahan bey, bionuzda insan-baba-komedyen yazıyor, anlıyorum sizi size şöhret lazım.
Ben de insanım, babayım sizden farklı olarak dedeyim de ve üniversite hocasıyım.
Velev ki hata yapmış bile olsa bir insanı nefret objesi haline getirmek, tv ekranlarına resmini saatlerce sabitleyip linç duygusunu topluma yaymak, insanları tanımadığı bir insanın üzerinde tepinmeleri için kışkırtmak ne insanlığa ne babalığa sığar, ayrıca komik de değil.
Defalarca açıkladık, Kızılay kendisine gelen bağışları ve afet depolarında her ne varsa her şeyi depremzedeler için seferber etti, satmadı. Ahbap derneği Kızılayın afet ve insani yardım sektörünün ihtiyaçlarına makul şartlarda kaliteli tedarik sağlansın diye kurulmuş şirketlerinden alım yaptı, Kızılay da o para ile tekrar çadır dikiyor ve önümüzdeki günlerde onları da vatandaşlarımıza gönderecek zaten. Kızılay bu işi yeni de yapmıyor, Atatürkün emri ile İsmet Paşanın onayı ile yapılan çadır satışları var. Ekranlara çıkıp maalesef attığı imzaları unutan eski Kızılay Genel Başkanlarının ve Yönetim Kurulu üyelerinin aldığı kararlarla yaptığı satışlar da var ki bunlar da yasal. Ha seleflerimizin yasal olmayan işleri de var, mesela kurup kurumu zarara uğrattıkları şirketler, ihmaller, suistimaller vs, zaten o konularda mahkemelerde yargılanıyorlar. Gözlerinin içine bakarak savunma hakkı vermediğiniz hiç bir insanı linç etmeyin, kul hakkıdır. 

Şahan Gökbakar: Kerem bey bırakın edebiyatı.Siz TRTde çalışan oğlunuzu Kızılay Genç başkan yardımcısı yapıp 60bin tlye yakın maaş bağlayan bir babasınız. Millet dışardayken şireketlerinizdeki çadırları da onlara yollasaydınız satmak yerine! Bende şöhret çok da sizde utanma duygusu yok malesef

Kerem Kınık: Tam da bunu söylüyordum Şahan bey, Kızılayda ne ailemden ne yakın uzak akrabalarımdan kimse çalışmıyor, oğlum Kızılay gönüllüsü, benim 12 yerden maaş ya da huzur hakkı aldığım iftirası gibi bu da yalan. Varsa elinizde maaş aldığına dair bilgi belge verin savcılığa gereğini yapsın ama sizin için bir insanın izzetini şerefini karalayıp ayaklar altına almak o kadar kolay o kadar sıradan bir şey ki araştırmaya tenezzül bile etmezsiniz.
Ben afet tıbbı hocasıyım, 72 saat şehirlere arama kurtarma ekip ve ekipmanları, sağlık kapasitesi dışında trafiği kitleyecek araç/Tır sokulmaz. Afad ve Kızılay gönderilmesi gereken zamanda tüm barınma kapasitesini sahaya 3000’i aşkın TIR ile indirdi zaten.
Çadır Tekstil Şirketimizin yurt dışı için ürettiği ve bilgim harici Ahbap derneğine maliyetine verdiği ve fabrikalarımızın bir buçuk günlük üretim kapasitesi kadar olan çadırlar zaten kayıtlarımızda vardı ve planlama ile sahaya zamanında intikal edecekti, ha yine zamanında afadın gösterdiği yere ahbap derneğinin bağışçılarının desteği ile indi ama sizin meseleniz depremzede falan değil, sizin meseleniz başka.
Selam üzerinize olsun.

Şahan Gökbakar: Kerem bey gazeteciler yazdı, yayınladı. Bizler de oradan ögrendik. 12 YK başkanlığından toplam 306.244tl aldığınız yazıyor... Bütün bunları bırakalım, niye kızdı insanlar size ve neden istifa etmelisiniz? Çünkü AFET ANINDA ÇADIR SATTINIZ. Özür dileyip, görevi bırakın! Gerisi boş.

Kerem Kınık: O iftira tablosu excel’in hiç bir hücresi doğru değil. Tamamı yalan ve sizler gibi insanların kanaatlerini duygularını çarpıtmak için uydurulmuş tablolar. O iftira tablosunu yapan kişi adalet karşısında hesap veriyor şimdi.  @sgokbakar Kızılay’ı Cumhurbaşkanlığı, İçişleri Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Bağımsız Denetim Firmaları denetliyor, savcılıklara onlarca suç duyurusu yapılıyor, savcılarımız tüm bu iddiaları soruşturuyor, benim, yönetim kurulumuzun ya da yöneticilerimiz yasalar karşısında tüm vatandaşlarımız gibiyiz, Devletinize güvenin, hepimizin güvencesidir o. 
Umarım paylaştığınız son yalan olur.

Şahan Gökbakar: Kerem bey, maaşınız da inanın zerre umrumda değil. Konu basit. AFET ANINDA KIZILAY ÇADIR SATTI... yapılması gereken özür dileyip istifa etmek... Laf cambazlığını ve göbeğinizi içeri çekerek siyah beyaz yakışıklı resim atmayı bırakın. Yakışanı yapın, istifa edin...

Siz her gönüllüyü Genç Kızılay GM yardımcısı mı yapıyorsunuz Kerem bey?Oğlunuzu bilmeseydik, görmeseydik tanımasaydık.Binlerce Kızılay gönüllüsünden biri olsaydı.Takdir ederdik.Ama hiç mi utanmadınız oğlunuzu genel müdür yardımcısı yaparken?Laf olur, rezil oluruz demediniz mi?

Kerem bey tvde kendiniz şirketin YK baskanı olarak 3 asgari ucret aliyorum diye. 12 şirketi YK başkanısınız. 3x8500tlx 12şirket= 306 bin tl huzur hakkı ediyor. Hani yalandı tablo? Siz nasıl bir insansınız Kerem bey?  KONU NET! İSTIFA ET!

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç