Sağlık teknikeri, teknisyen, büro personeli alımı: Uşak Üniversitesi personel alımı sona eriyor 2024
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Sağlık teknikeri, teknisyen, büro personeli alımı: Uşak Üniversitesi personel alımı sona eriyor 2024

Uşak Üniversitesi tarafından geçtiğimiz gün yayımlanan personel alım ilanı için başvurular sona eriyor. İşte kadrolar ve başvuru bilgisi.

Sağlık teknikeri, teknisyen, büro personeli alımı: Uşak Üniversitesi personel alımı sona eriyor 2024

Uşak Üniversitesi personel alımı sona eriyor.

Uşak Üniversitesi tarafından geçtiğimiz gün yayımlanan personel alım ilanı için başvurular sona eriyor. Üniversite tarafından yayımlanan ilana baktığımızda büro personeli, spor uzmanı, tekniker, teknisyen, sağlık teknikeri, hizmetli kadrolarına personel alımı yapılacağı görülüyor. Bizde bu yazımızda başvurusu 19 Nisan'da sona erecek ilanın başvuru detaylarına yer verdik.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1- Başvuracak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.
2- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin B bendi uyarınca hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Cumhurbaşkanı kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde fesih tarihinden, sözleşmeyi yenilememeleri hâlinde sözleşmenin bitiminden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler, hükmüne aykırı durumu tespit edilenler atanmaya hak kazansalar dahi atamaları yapılmayacaktır.
3- 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.
4- Yerleşmeye hak kazanan adaylardan tam teşekküllü kamu hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporu istenecek, sağlık kurulu raporu doğrultusunda adayın atanacağı kadro ünvanının gerektirdiği işlerde çalışamayacak durumda olması halinde ataması yapılmayacaktır.
5- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
6- Adaylar ilan edilen kadrolardan sadece birine başvurabileceklerdir. Birden fazla kadroya başvuru yapanların tespiti halinde, tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır.
7- Başvuracak adayların, başvurduğu ilan numarasının karşısında yer alan aranılan niteliklerin ve genel şartların (mezuniyet, KPSS puanı, yaş şartı, cinsiyet, istenen ünvanlar için deneyim şartı, vb.) tamamını taşıyor olması, istenilen sertifika ve diğer belgelerin ilan tarihinden önce alınmış ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir.
8- Tüm pozisyonlar için (Koruma ve Güvenlik Görevlisi hariç); Son başvuru tarihi itibarıyla 40 (kırk) yaşını doldurmamış olmak, Koruma ve Güvenlik Görevlisi için 35 yaşını doldurmamış olmak.
9- Yapılacak görev gereği Üniversitemizin il/ilçelerinde bulunan tüm yerleşkelerinde, kampüs dışında, mesai saatleri dışında ve vardiyalı çalışmaya herhangi bir engeli olmamak. Adaylar bu koşulları kabul etmiş sayılacaktır. (Tüm ünvanlar için geçerlidir.)
10- Başvuruda bulunan adayların e- Devlet üzerinden alınan karekodlu SGK Tescil ve Hizmet Dökümü / İşyeri Unvan Listesi belgesinde bulunan meslek kodunun ilanda belirtilen tecrübe niteliğine uyumlu olması şarttır.
11- Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamaz.
12- Üniversitemiz ilanın her aşamasında iptal ve/veya değişiklik yapma hakkına sahiptir.

BAŞVURU

Başvurular, ilanın resmi gazetede yayımlandığı tarihten itibaren, 19.04.2024 tarihi mesai bitimine kadardır. Adaylar başvuruda istenilen belgelerle birlikte Uşak Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla başvurabileceklerdir.

Finans7.com I Ankara

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç