Sağlık Bakanlığı 400 Büro Memuru, 483 Şoför Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı 400 Büro Memuru, 483 Şoför Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı 400 büro memuru ve 483 şoför alımı yapacağını açıkladı. İlanın başvuru bilgileri ve detayları yazımızda.

Memur Alımı İlanları 28 Kasım 2022 01:24 15
Sağlık Bakanlığı 400 Büro Memuru, 483 Şoför Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı 400 büro memuru, 483 şoför alımı yapacak.

Sağlık Bakanlığı hastanelerde, il ve ilçe sağlık müdürlükleri bünyesinde istihdam etmek üzere büro memuru ve şoför alımı yapacağını duyurdu. Bugün Resmi Gazete'de yayımlanan son dakika açıklamasında başvuruların 30 Kasım tarihinde başlayacağına yer verildi. 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlana başvuru yapacak adaylarda aranan genel şartlar şu şekilde:

- Türk vatandaşı olmak.
- Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 
- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.

400 BÜRO MEMURU ALIMI

Büro memuru kadrosuna alım lisans mezunları arasından yapılacak.

483 ŞOFÖR ALIMI

Şoför kadrosuna yapılan personel alımı ise lise mezunlarından olacak. Kadın erkek ilana başvuracaklar adaylar bu sayfada >>> bilgi alış verişi için TIKLA TAKİP ET

BAŞVURU

İlana başvurular 30 KAsım'da başlayacak. Başvuru ekranı açılınca bildirimle haberiniz olsun istiyorsanız uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (15)

Seç


Ziyaretçi 2 Ay Önce
Gerçekten çok komik yorumlar var onlisams alıyor kabahat normal alıyor kapahat
Ziyaretçi 2 Ay Önce
Lisans mezunları şoförlük yapamıyor sanırım
Ziyaretçi 2 Ay Önce
Şoförlük ne alaka lise mezunu dahamı iyi süryomuş liselile ben ilköğretim mezunuyum arabayı lise diplomasımı süryomuş yazık
Ziyaretçi 2 Ay Önce
Ben 10 sene otobüs şoförlüğü yaptım kendim orta okul mezunuyum 54 tane yolcu taşıdım ambulans şoförü olmak icin lise mezunu arıyorlar napıcam hastaya ders mi çalıştırıcam bu iste benim bildiğim tecrübe aranır
Ziyaretçi 2 Ay Önce
Liyakat şart koşulmalı!!!