Saadet Partisi İstanbul İlçe Adaylarını Açıkladı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Saadet Partisi İstanbul İlçe Adaylarını Açıkladı!

Yerel seçimlere az bir zaman kala; partiler adaylarını duyurmaya devam ediyor! Saadet Partisi de İstanbul ilçe adaylarını açıkladı! İşte haberin detayları...

Siyaset 6 Şubat 2024 0
Saadet Partisi İstanbul İlçe Adaylarını Açıkladı!

Saadet Partisi, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde İstanbul'un Beyoğlu, Bayrampaşa, Kadıköy, Kağıthane, Şişli ve Sultanbeyli ilçeleri için belediye başkan adaylarını açıkladı.

Saadet Partisi, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında İstanbul’un altı ilçesindeki belediye başkan adaylarını duyurdu. Partinin İstanbul İl Başkanlığı’nın resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre, Beyoğlu, Bayrampaşa, Kadıköy, Kağıthane, Şişli ve Sultanbeyli ilçelerinde yarışacak adaylar belirlendi.

Açıklanan adaylar arasında Beyoğlu için Turgut Sahtiyan, Bayrampaşa için İsmail Acar, Kadıköy için Recep Yılmaz, Kağıthane için Halid Özgür Atak, Şişli için Fatih Yılmaz ve Sultanbeyli için Fetullah Bülbül yer alıyor.

Saadet Partisi’nin adayları, İstanbul’un çeşitli ilçelerinde seçmenlerin karşısına çıkacak. Adaylar, partinin politikalarını ve projelerini ilçe sakinleriyle paylaşarak, yerel seçimlerde destek isteyecek. Saadet Partisi, bu adaylarla İstanbul’un söz konusu ilçelerinde güçlü bir temsil sağlamayı ve yerel yönetimlerde söz sahibi olmayı hedefliyor.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç