ROK ile Ahmet Çakar'ın canlı yayındaki kavgası olay oldu: Ertem Şener açıkladı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

ROK ile Ahmet Çakar'ın canlı yayındaki kavgası olay oldu: Ertem Şener açıkladı

ROK Ahmet Çakar arasında çıkan kavgadan sonra bir son dakika açıklaması geldi.

Spor 8 Nisan 2024 0
ROK ile Ahmet Çakar'ın canlı yayındaki kavgası olay oldu: Ertem Şener açıkladı

ROK Ahmet Çakar kavgası sonrası biten programla ilgili açıklama.

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol adlı programda dün akşam büyük bir tartışma yaşandı. Fenerbahçe'nin sahadan çekilmesi sonrası başlayan programda Rasim Ozan Kütahyalı ile Ahmet Çakar arasında kavga başladı. İki isim arasında Arabistan'da oynanması gereken, ancak iptal olan Süper Kupa finali gecesi yaşananlarla ilgili tartışma başladı.

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan programda kavga anı şu şekildeydi:

Bu kavganın büyümesine izin vermeyen Ertem Şener, acil reklam arasına gitmişti. Reklam sonrası ise program devam ettirilmemiş ve sona erdirilmişti. Sizce kim haklı? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Programdan sonra Ertem Şener bir açıklama yaptı. Sosyal meyda hesabı üzerinden açıklama yapan Ertem Şener, şu ifadeleri kullanarak programı neden erken sonlandırdığını söyledi:

"Kamuoyuna;

Bu akşam Beyaz Futbol’u erken bitirdim, evet. 

29 yıllık yayıncılık tecrübem, bunu gerektirdi.

Böylesine sıkıntılı futbol ikliminde, kulüplerin insanlar üzerinde yaşattığı olumsuz hava yetmezmiş gibi bir de bizim programda kavga ve gürültü yaşanmasını istemedim. 

Reyting için programa devam eder ve 1 saat kavga edilmesine izin vermeyi de bilirdim. Yarın da “oh reytingin kralını aldım” derdim. Ama bu sefer futbolu kaosa sürükleyenlerin ekmeğine yağ sürmüş olurdum.
Lakin bundan sonra da buna sebep olan kavgacıları eleştirmeye hakkım, hiç olmazdı. 

Ben, futbolda barış, sükunet ve huzurdan yanayım. Fırsatı reytinge çevirmek, benim programcılık anlayışımda, “özellikle böyle bir dönemde olmaz, olamaz.”

Beyaz Futbol ve Derin Futbol olarak objektif, tarafsız, ilkeli ve barışı sağlamaya yönelik yayınlara “ben olduğum sürece” devam edilecek. 

Aksi takdirde, kim olursa olsun, benim programlarımda, kavga ikliminin yaşanmasına ve yaşatılmasına asla izin vermeyeceğim. 
Gerekirse yine, yeniden reklama gidip ardından jenerik gireceğim. 

Ayrıca; 
Benim hiçbir programımda sansür olmaz. Kim olursa olsun buna müsade etmem. 
Böyle bir durum, bugünkü yayın ve önceki programlarımda ispat edildiği an, mesleğimi anında bırakacağıma şeref sözü veriyorum! 

Benim tek derdim kaybolan sevgi, saygı, güven ve huzur ortamının yakalanmasına yardımcı olmak. Kavga ve gürültüyü sevmiyorum. Müsade etmiyorum. Etmeyeceğim de. 

Saygılarımla"

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç