Renault'tan ÖTV'siz Megane Kampanyası!

Renault'tan ÖTV'siz Megane Kampanyası!

Renault’tan Kasım ayına özel araba kampanyaları açıklandı. Sıfır kilometre Renault Megane Sedan için özel müşterilere özel fiyat kampanyası başlatıldı. İşte detaylar...

Fiyat Listesi 11 Kasım 2023 0
Renault'tan ÖTV'siz Megane Kampanyası!

Sıfır kilometre otomobil piyasasında araba firmaları araç satışlarını yükseltebilmek için her yolu deniyorlar. Otomobillerin fiyatlarını yükseltmekten vazgeçen firmalar aksine indirimlerle ve özel imkanlarla müşterilerin kapısını çalıyorlar. Renault’tan da ÖTV muafiyetli satışlara yeni bir açılım getirildi.

TERCİH EDİLMİYORDU!

Firmaları son 2 yıldır ÖTV muafiyetli satışlara pek fazla ilgi göstermiyordular. Hatta çoğu otomobil firması ÖTV muafiyetli satış yapmamak için müşterilere türlü zorluklar çıkarıyordular. O dönem tedarik sorunu da yaşanıyordu ve firmaların satış gibi bir sorunları bulunmuyordu. Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere 6 ay sonrasına gün veren firmalar ÖTV muafiyeti ile satış yapmayı tercih etmiyordular. Ancak tedarik sorunu aşılıp araç satışları da düşünce ÖTV muafiyeti ile sıfır kilometre otomobil satın alma hakkı olanlar firmalar için kıymete bindi ve buna dair kampanyalar da başlatıldı.

Renault Megane'ın güncel fiyatı şaşırttı! Renault 2023 Şubat fiyat listesi

RENAULT MEGANE SEDAN ÖTV’SİZ FİYATLA!

Renault’un kül modellerinden olan Renault Megane Sedan için firma tarafından ÖTV’siz kampanya geldi. ÖTV muafiyeti hakkı olanlar Renault Megane Sedan Joy 1.3 Tce EDC 140 bg versiyon otomobil için özel bir fiyat açıklandı. Bu müşteriler 561.500 TL ödeme yaparak sıfır kilometre Renault Megane Sedan sahibi oluyorlar. Kasım ayı sonuna kadar sürecek olan bu kampanya ile müşteriler ek imkanlar da verileceği bildirildi.

Renault Megane Sedan - ANKARA ŞUBE

KİMLER ALABİLİR?

ÖTV muafiyeti ile sıfır kilometre otomobil satın almak herkesin kulağına hoş geliyor ve imkandan yararlanmak isteniliyor. Ancak devlet bu hakkı tüm vatandaşlara vermiyor. Sadece engelli vatandaşlar bu imkandan yararlanabiliyorlar. Yüzde 90 ve üzerinde engeli bulunan vatandaşlar muafiyet belgesi ile ÖTV ödemeden sıfır kilometre otomobil satın alabiliyorlar. Böylece araç fiyatları neredeyse yarı yarıya ucuzluyor.

Tüm indirim gelişmelerinden anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;