Renault'tan ÖTV'siz Clio Kampanyası! Kasım 2023

Renault'tan ÖTV'siz Clio Kampanyası! Kasım 2023

Renault, ÖTV'siz araç alma hakkı bulunanlara özel Clio modelinde yaptığı kampanyayı duyurdu! İşte haberin detayları...

Fiyat Listesi 12 Kasım 2023 0
Renault'tan ÖTV'siz Clio Kampanyası! Kasım 2023

Renault Clio'da Kasım ayı kampanyası başladı.

Renault firmasının en çok satılan modellerinden olan Renault Clio için açıklanan araba kampanyası büyük ilgi görmeye devam ediyor. Firma bu otomobilin otomatik vitesli versiyonu için ÖTV’siz fiyat açıkladı. Buna göre 515.500 TL’ye otomatik vites 2023 model Renault Clio satın alınabilecek. ÖTV eklendiğinde bu aracın fiyatı 1 Milyon TL’ye yaklaşıyor.

Renault Clio 2023 fiyat listesi - ShiftDelete.Net

ÖTV’siz fiyat tüm müşterileri kapsamıyor. Bu imkanı sadece bazı müşteriler kullanabiliyorlar. Devletin ÖTV’siz otomobil hakkı verdiği kişiler Renault Clio’yu bu fiyattan satın alabilme imkanı buluyorlar. Bu hak ise engelli vatandaşlara sağlanıyor. Özel şart ise yüzde 90 ve üzerinde engelli olmak oluyor. Bu şartı yerine getiremeyen kişiler engelli bile olmasalar ÖTV muafiyeti hakkı elde edemiyorlar.

Renault Clio için müşterilere bir de kredi desteği verileceği açıklandı. Müşteriler başvurmaları halinde 200.000 TL krediyi 12 ay vade ve aylık 1,99 oranında faiz imkanı ile kullanabilecekler. Çekilen bu kredinin aylık taksitinin 19.600 TL olduğu bildirildi.

Renault Clio 2023 İncelemesi - Yolcu360 Blog

PEŞİN PARA KAMPANYASI!

Sıfır kilometre otomobil sahibi olurken yüklü miktarlarda ödeme yapılması gerekiyor. Ancak açıklanan kampanyalar ile beraber özel müşterilere çok özel bir imkan sağlanıyor. ÖTV muafiyeti ile sıfır kilometre otomobil satın alma hakkı olan kişiler Renault Clio’yu 515.500 TL’ye satın alabiliyorlar. Bu kişiler firmanın verdiği 200.000 TL kredi desteğini kullandıklarında peşin olarak 315.500 TL ödeme yapmak yeterli oluyor. Bu parayı nakit olarak ödeyenler üzerindeki tutarı ise krediden karşılayıp aydan aya taksit ödüyorlar.

Tüm indirim gelişmelerinden anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;