Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak? İşte 2024 bayram tatili takvimi
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak? İşte 2024 bayram tatili takvimi

11 Mart tarihinde başlayacak olan Ramazan ayına sayılı günler kalması ile birlikte bayram tarihi ve bayram tatilinin kaç gün olacağı merak konusu oldu. Detaylar yazımızda.

Haberler 7 Mart 2024 1
Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak? İşte 2024 bayram tatili takvimi

Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak?

11 Mart tarihinde başlayacak olan Ramazan ayına sayılı günler kalması ile birlikte bayram tarihi ve bayram tatilinin kaç gün olacağı merak konusu oldu. Tatil planına yön vermek isteyen vatandaşlar 2024 bayram tatili takvimi araştırmalarına hız verdi. Peki, Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak?  İşte, "Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak?" sorusunun yanıtı...

2024 RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN?

2024 Ramazan Bayramı 10 Nisan 2024 Çarşamba günü başlayacak ve 12 Nisan 2024 Cuma günü sona erecek.

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK?

Ramazan Bayramı dolayısıyla 10 Nisan Çarşamba, 11 Nisan Perşembe ve 12 Nisan Cuma tatil olurken, sonrasında hafta sonuna denk gelen sonraki günler 13 Nisan Cumartesi ve 14 Nisan Pazar da tatile eklenecek.

Ramazan Bayramı arifesinden önceki ilk iş günü olan 8 Nisan Pazartesi ile yarım gün mesainin olduğu arife gününün idari izin olarak kararlaştırılması durumunda, birçok çalışan bayramda 6 Nisan Cumartesi günü başlayıp 14 Nisan Pazar sona eren 9 günlük tatil yapabilecek.

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 3 Ay Önce
Zaten kaç gün Çalışıyorlar ki hep yatıyorlar ki ?