QNB Finansbank'tan Yeni Müşterilere Özel Faizsiz 10.000 TL Kredi İmkanı!

QNB Finansbank'tan Yeni Müşterilere Özel Faizsiz 10.000 TL Kredi İmkanı!

QNB Finansbank, yeni müşterilerine özel faizsiz 10.000 TL kredi imkanı vereceğini açıkladı! İşte haberin ve kredinin detayları...

Kredi 14 Kasım 2023 0
QNB Finansbank'tan Yeni Müşterilere Özel Faizsiz 10.000 TL Kredi İmkanı!

Türkiye’de yaşanan ekonomik gelişmeler insanların bütçelerinde sürdürülebilirlik özelliğini yavaş yavaş kaldırmaya başladı. Artık acil nakit ihtiyaçları çoğaldı. Bu durumda olan kişiler ise ek kaynaklara ihtiyaç duyuyorlar. Bunu temin etmenin tek yolu ise ihtiyaç kredisi çekmek oluyor.

QNB FİNANSBANK KAMPANYAYI AÇIKLADI

İhtiyaç kredisinde çok özel bir kampanya açıklayan QNB Finansbank müşterilere faizsiz kredi verileceğini duyurdu. Heyecanlandıran bu kredi kampanyası büyük ses getirdi. QNB Finansbank’tan faizsiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler hemen kredi koşullarını araştırmaya başladılar. Bu özel ihtiyaç kredisi kampanyasının olması gerektiği gibi özel koşulları bulunuyor.

Logolar ve Diğer Görseller | QNB Finansbank

QNB Finansbank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında sağlanan kredi imkanına dair koşullar netleşti. QNB Finansbank müşterilerini üzecek bir kredi şartı bulunuyor. Şu anda QNB Finansbank’ın mevcut müşterileri bu ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanamıyorlar. Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasının ilk şartı QNB Finansbank’ın yeni müşterisi olmak oluyor. Bankanın yeni müşterisi olanlar bu krediyi çekebilecekler.

QNB Finansbank’ın açıkladığı faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasının mali koşulları da netleşti. Buna göre müşterilere bu kampanya kapsamında 10.000 TL ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu limitin üzerine geçilemiyor. Ayrıca kredi en fazla 6 ay vadeli olarak kullanılabilecek. 6 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi QNB Finansbank’tan tek kuruş faiz maliyeti ödemeden çekilebilecek. Adeta birisinden borç alır gibi ihtiyaç kredisi çekebilecek olan QNB Finansbank’ın yeni müşterileri 10.000 TL’nin geri ödemesini faiz maliyeti olmadan aydan aya bankaya 6 eşit taksitle ödeyebilecekler.

qnb.jpg

QNB Finansbank’tan 6 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekildiğinde bankaya aylık 1.666 TL kredi, taksiti ödeniyor. Bu kredi için 57,5 TL kredi tahsis ücreti ve 153 TL sigorta prim tutarı masrafları haricinde herhangi bir masraf müşterilerden tahsil edilmiyor.

Tüm kredi gelişmelerinden anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;