QNB Finansbank'tan Fatura Ödemelerinde 300 TL Hediye Kampanyası!

QNB Finansbank'tan Fatura Ödemelerinde 300 TL Hediye Kampanyası!

QNB Finansbank'tan elektrik, su ve doğalgaz ödemelerinde hediye 300 TL para puan kampanyası başladı! İşte kampanyanın detayları...

Bankalar 21 Kasım 2023 0
QNB Finansbank'tan Fatura Ödemelerinde 300 TL Hediye Kampanyası!

QNB Finansbank, müşterilerine yönelik düzenlediği yeni kampanyayı duyurdu. Banka, 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine 300 TL ParaPuan hediye edecek. Kampanyaya katılan müşteriler, CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesapları üzerinden verecekleri her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 100 TL ParaPuan kazanabilecekler.

300 TL HEDİYE EDİLECEK 

Kampanya detaylarına göre, müşterilerin 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında verilecek her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 100 TL'lik ParaPuan kazanma şansı bulunmaktadır. Toplamda ise 25 gün geçerli olan kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 300 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Fatura ödeyenler dikkat! 'Mehmet Şimşek talimat verdi': 'Elektrik ve  doğalgaza zam yolda'

Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlar, ödül kazanımına dahil edilmeyecek. Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 30 Nisan 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekecek. Verilen talimatların 31 Mayıs 2024 tarihine kadar açık olması şartıyla, bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacak.

1-10 OCAK ARASI YATIRILACAK 

Kazanılan ParaPuanlar, 1-10 Ocak 2024 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına yüklenecek. Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin veya kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecek. Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerli olacak.

Logolar ve Diğer Görseller | QNB Finansbank

Kazanılan ParaPuan'lar, QNB Finansbank üye iş yerlerinde ve QNB Finansbank poslarında kullanılabilecek. QNB Finansbank Şubeleri, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığı üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı verilebilecek.

SADECE 1 KEZ YARARLANILABİLİR

Her müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecek ve toplamda en fazla 300 TL değerinde ParaPuan kazanabilecek. Kazanılan ParaPuan'lar, 25 gün süreyle kullanılabilecek ve bu sürenin sonunda kullanılmayan ParaPuan'lar geri alınacak. Kazanılan ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemeyecek.

Tüm banka kampanyalarından anında haberdar olmak için ücretsiz olan Finans7.com mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;