QNB Finansbank'tan faizsiz bayram kredisi: 30 bin TL faizsiz taksitli kredi başvurusu başladı 2024
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

QNB Finansbank'tan faizsiz bayram kredisi: 30 bin TL faizsiz taksitli kredi başvurusu başladı 2024

QNB Finansbank'tan bir son dakika açıklaması yapıldı ve Kurban Bayramı'na özel faizsiz ve taksitli 30 bin TL kredi başvurusunun başladığı bildirildi.

Bankalar 27 Mayıs 2024 0
QNB Finansbank'tan faizsiz bayram kredisi: 30 bin TL faizsiz taksitli kredi başvurusu başladı 2024

QNB Finansbank'tan faizsiz taksitli 30 bin TL kredi.

QNB Finansbank'tan bir son dakika açıklaması yapıldı ve Kurban Bayramı'na özel faizsiz ve taksitli 30 bin TL kredi başvurusunun başladığı bildirildi. Başvurusu başlayan kredi detaylarına baktığımızda sıfır faizli 6 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi, sıfır faizli 3 ay vadeli 20 bin TL nakit avans verileceği görülüyor. Bizde bu yazımızda söz konusu kredi detaylarına yer verdik.

KAMPANYA KOŞULLARI

Daha önce herhangi bir QNB Finansbank bireysel kredi kartı olmayan müşterilerimiz ilgili kanallardan 9 Mayıs - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapacakları CardFinans ya da CardFinans Xtra bireysel kredi kartı başvuruları aynı ay içinde onaylandığı takdirde QNB Mobil üzerinden %0 faiz oranıyla kullanabilecekleri 20.000 TL'ye varan 3 ay vadeli Taksitli Nakit Avans fırsatı sunulmaktadır.

Kampanyadan daha önce QNB Finansbank bireysel kredi kartı olmayıp ilk kez CardFinans ya da CardFinans Xtra kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan müşterilerimiz kartlarını teslim aldıktan sonra faydalanabileceklerdir.

Kampanyadan faydalanabilmek için başvuru girişlerinin CardFinans ya da QNB Finansbank web sitelerinden, QNB Mobil üzerinden görüntülü görüşme ile müşterimiz olarak mobilden ya da QNB Mobil'den seçili müşteriler için hazırlanan pop up üzerinden yapılması gerekmektedir. Bu kanallar dışında yapılan başvurular ile kampanya katılımı sağlanmayacaktır.

%0 faizli Taksitli Nakit Avans kampanyasından sadece CardFinans ve CardFinans Xtra kredi kartı sahipleri faydalanabilir. CardFinans GO, CardFinans Trendyol, CardFinans Fix, Miles & Smiles, Enparacom kredi kartları kampanya kapsamı dışındadır. Bu kredi kartları ile faizsiz taksitli nakit avans kullanımı yapılmayacaktır. 

CardFinans başvurusu onaylanan müşterilerimiz, kartlarını teslim aldıktan sonra 1 ay içinde kampanyadan faydalanabilecektir. . 

Kampanya sadece QNB Mobil üzerinden kullanılacak Taksitli Nakit Avans işlemleri için geçerlidir. Bir müşteri kampanyadan tek seferde tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde faydalanabilecektir.

Kampanyadan nakit avans limitiniz dahilinde en fazla 20.000 TL tutarında faydalanılabilir. 

Kullanılabilecek Faizsiz Taksitli Nakit Avans tutarı, müşteri limitinin en fazla %25’i kadardır.

Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 500 TL ile 20.000 TL arasında olmalıdır.

1 Mayıs 2024 tarihinden önce tüm QNB Finansbank bireysel kredi kartlarını iptal etmiş müşteriler de ilgili kanallardan yeni CardFinans ya da CardFinans Xtra bireysel kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edilecektir. 

Kampanyaya, QNB Finansbank bireysel kredi kartı olmayıp 09.05.2024 - 31.05.2024 tarihleri arasında ilk kez CardFinans ya da CardFinans Xtra kredi kartı başvurusu yapan ve 31.05.2024’e kadar kartı onaylanan müşterilerimiz katılabilir. 09.05.2024 - 31.05.2024  tarihleri arasında müşterimiz olanlar için

kampanyadan faydalanma süresi 30.06.2024 tarihinde sona erecektir. 

Taksitli Nakit Avans işlemlerinden ParaPuan kazanılamamaktadır.  

Ek kartlar Taksitli Nakit Avans imkanından faydalanamazlar. 

QNB Finansbank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma/sonlandırma hakkını saklı tutar.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç