QNB Finansbank'tan EYT'lilere rekor promosyon: Zam bugün geldi

QNB Finansbank'tan EYT'lilere rekor promosyon: Zam bugün geldi

QNB Finansbank tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada bankanın EYT'liler için rekor promosyon vereceği bildirildi.

Emekli Haberleri 4 Mart 2023 23:37 1
QNB Finansbank'tan EYT'lilere rekor promosyon: Zam bugün geldi

EYT'liler için promosyon zammı kararı geldi.

EYT yasasının geçmesinden sonra bir son dakika haberi geldi. Gelen son dakika açıklamasında QNB Finansbank, promosyonu rekor seviyeye çıkardı. Daha önce en fazla promosyon veren bankalar 7 bin 500 liraya kadar nakit promosyon ödemesi yaparken QNB Finansbank, promosyona EYT zammı yaptığını duyurdu ve nakit promosyon üst sınırının 8 bin liraya kadar çıkarıldığını bildirdi.

QNB Finansbank resmi internet adresi üzerinden konu ile ilgili yapılan son dakika açıklamasında, "8.000 TL ‘ye varan nakit promosyon ve CardFinans Emekli kredi kartından yıllık 1.200 TL indirim olmak üzere toplamda  9.200 TL’ye varan emeklilik ödülü" ifadelerine yer verildi ve promosyon ödemesinin detaylarına şu şekilde yer verildi:

"Yurt içi diğer tüm banka ATM'lerinden ayda iki kere ücretsiz para çekme hakkı
Bireysel İnternet Şube ve QNB Mobil’den yapılacak EFT saatlerinde ve TL havale işlemlerinde işlem ücreti muafiyeti
QNB Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliği
Emekli Bankacılığı müşterilerimize özel 0850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı'ndan faydalanma imkanı
CardFinans Emekli kredi kartına sahip olunması durumunda; ilk yıl, yıllık üyelik ücreti tahsil edilmemektedir. Bu bir yılın sonunda, CardFinans Emekli kredi kartına bağlı ve düzenli ödenen en az bir otomatik fatura ödeme talimatı olduğu ve bu talimatların düzenli ödendiği sürece, bu kredi kartı için yıllık üyelik ücreti alınmamaya devam edecektir.
Emekli maaşını Bankamızdan alan CardFinans Emekli kredi kartı sahipleri, market ve eczane harcamalarında yılda 1200 TL'ye varan indirimlerden faydalanabilir"

PROMOSYON BAŞVURUSU NE ZAMAN?

"EYT'liyim ne zaman promosyon başvurusu yapabilirim?" sorusuna verilen cevap: "SGK tarafından yapmış olduğunuz başvuru sonucu Emekli aylığınız bağlandıktan sonra Şubelerimizden veya 0850 222 11 00 numaralı Emekli Bankacılığı Hizmet Hattı üzerinden promosyon başvurunuzu yapabilirsiniz. Çağrı merkezimizden başvuru yapabilmeniz için bankamız müşterisi olmanız gerekmektedir. Henüz müşterimiz olmadıysanız, şubelerimize giderek veya QNB Mobil'i indirerek "Finansbanklı Ol" seçeneği ile müşterimiz olabilirsiniz. Müşterimiz olduktan sonra promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz"

PROMOSYON BAŞVURUSU YAPMANIZ GEREKİYOR

"Banka seçimi yaptım. Promosyon başvurusu yapmam gerekiyor mu?" sorusuna verilen cevap: "Evet, SGK tarafından emekli aylığınız bağlandıktan sonra şubelerimizden veya 0850 222 11 00 numaralı Emekli Bankacılığı Hizmet Hattı üzerinden promosyon başvurusu yapmanız gerekmektedir"

PROMOSYON NE ZAMAN HESABA YATACAK?

"Promosyon ne zaman yatar?" sorusunun cevabı da şu şekilde: "Promosyonunuz, bankamız üzerinden aldığınız ilk ve tam maaş sonrası 3 iş günü içinde hesabınıza aktarılacaktır. Promosyonunuzun ödenmesi için promosyon başvurusu yapmış olmalısınız"

MAAŞA GÖRE PROMOSYON MİKTARI

"Aylık maaşa göre promosyon miktarı:

Ortalama Aylık Maaş Tutarı 0-3.499TL aralığı 4.800TL promosyon
Ortalama Aylık Maaş Tutarı 3.500-7.499TL aralığı 5.600TL promosyon
Ortalama Aylık Maaş Tutarı 7.500-9.999TL aralığı 7.200TL promosyon
Ortalama Aylık Maaş Tutarı 10.000TL ve üzeri 8.000TL promosyon

8 bin TL'lik promosyonun yanı sıra 1200 liraya kadar ödül şansı ile promosyon tutarı 9 bin 200 liraya kadar çıkıyor. 1200 TL detayları ise şu şekilde: "Emekli maaşını Bankamızdan alan CardFinans Emekli kredi kartı sahipleri, market ve eczane harcamalarında yılda 1200 TL'ye varan indirimlerden faydalanabilir"

PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Promosyon başvurusu ise şu şekilde yapılacak: "Promosyon başvurunuzu şubelerimizden veya 0850 222 11 00 numaralı Emekli Bankacılığı Hizmet Hattı üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru yapabilmeniz için bankamız müşterisi olmanız gerekmektedir. Henüz müşterimiz olmadıysanız, şubelerimize giderek veya QNB Mobil Uygulamamızı indirip "Finansbanklı Ol" seçeneği ile müşterimiz olabilirsiniz. Müşterimiz olduktan sonra promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz"

Diğer bankaların promosyon miktarları için TIKLAYIN

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 27 Gün Önce
Ne çok vermiş