QNB Finansbank'tan 30.000 TL Borç Kapatma Kredisi!

QNB Finansbank'tan 30.000 TL Borç Kapatma Kredisi!

QNB Finansbank'tan borcu olan kişilere müjdeli haber geldi! Aylık 1450 TL taksitle borç kapatma kredisi müjdesi geldi! İşte kredinin detayları...

Kredi 18 Kasım 2023 0
QNB Finansbank'tan 30.000 TL Borç Kapatma Kredisi!

Borcu olan kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Bu borçlar kapanmadan veya kısmen ödenmeden bütçeler çevrilemiyor. Bundan dolayı da kredi taleplerinde son dönemde büyük bir patlama yaşanıyor. Bankalardan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler borçlarını bu şekilde kapatıp bütçelerini iyileştirmeyi hedefliyorlar. Ancak bugünlerde ihtiyaç kredisi çekmek için çok seçici olmak gerekiyor. Yüksek maliyetlerden dolayı insanlar ihtiyaç kredisi çekmeleri durumunda ciddi bir kayıp yaşayabiliyorlar.

Logolar ve Diğer Görseller | QNB Finansbank

QNB FİNANSBANK'TAN FIRSAT KAMPANYASI!

İhtiyaç kredisi kampanyaları arasında son günlerde QNB Finansbank'ın kampanyası dikkat çekiyor. QNB Finansbank müşterileri oldukça uygun koşullarda ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Şu anda bu koşulları kamu bankaları bile müşterilerine sağlayamıyorlar. QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi çekmek yerine gidip Halkbank, Vakıfbank veya Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekenler açık bir şekilde zarar ediyorlar.

QNB Finansbank müşterileri şu anda aylık yüzde 2,59 oranında faiz ile ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Bu imkanı herhangi bir banka herhangi bir müşterisine şu anda sunamıyor. Bundan dolayı QNB Finansbank müşterileri oldukça kazançlı çıkabiliyorlar. Bu avantajı kullanmak isteyenler ise hemen QNB Finansbank'a ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunuyorlar.

QNB Finansbank ilk çeyrek karını açıkladı - Capital

QNB Finansbank tarafından verilen ihtiyaç kredisi için koşullar da belli oldu. Buna göre müşterilere 36 aya kadar vade sunuluyor. Bu vade süresini aşmak mümkün değil. Bu süre BDDK tarafından belirlendiği için QNB Finansbank özel müşterilerine bile özel uygulama yapamıyor. Bu 36 ay vade süresinde de 50.000 TL limiti bulunuyor. Müşteri eğer 50.000 TL ile 100.000 TL arasında ihtiyaç kredisi çekmeyi talep ederse o zaman kredi vadesi en fazla 24 ay olabiliyor. 100.000 TL'nin üzerine ise en fazla 12 aya kadar vadeli kredi verilebiliyor.

30.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU!

ihtiyac-kredisi.jpg

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi çekecek olan müşterilerin kredi maliyetleri aylık yüzde 2,59 oranında maliyetle yapılıyor. 36 ay vadeli 30.000 TL ihtiyaç kredisi QNB Finansbank'tan aylık 1.450 TL taksitle çekilebiliyor. Bu kredinin toplam maliyeti ise 52.214 TL'yi buluyor.

Tüm kredi gelişmelerinden anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;