QNB Finansbank'ın Temmuz Ayı Emekli Promosyon Ödemesi Belli Oldu!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

QNB Finansbank'ın Temmuz Ayı Emekli Promosyon Ödemesi Belli Oldu!

QNB Finansbank'ın temmuz ayında emeklilere ödeyeceği promosyon tutarı belli oldu! İşte haberin detayları...

QNB Finansbank'ın Temmuz Ayı Emekli Promosyon Ödemesi Belli Oldu!

QNB Finansbank'ın Temmuz ayı promosyon ödemesi açıklandı.

Türkiye’de emekliler ekonomik olarak zorlu bir süreçten geçerken bankaların emekli maaş promosyonu kampanyaları ile yaptıkları ödemeler bütçelere önemli bir destek sağlıyor. Emekliler maaş promosyonu anlaşması yaptıkları bankalardan aldıkları ödemeler ile küçük bir ek gelir elde etmiş oluyorlar. Emeklilere yapılan bu ödemeler önemsenirken emekli maaş promosyonu kampanyaları her ay güncelleniyor.

Emekli ve memur maaşları netleşiyor! Enflasyon ile beraber o rakama çıktı:  Emekli artık cüzdanı dolu gezebilecek

QNB FİNANSBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

QNB Finansbank emeklilere özel finansal çözümler üretebilen bankalar arasında yer alıyor. Bu bankanın emekli maaş müşterilerine yapılacak olan maaş promosyonu ödemelerinde Temmuz 2024 döneminde uygulanacak olan tarife belli oldu. Bu tarife üzerinden emekliler Temmuz ayının sonuna kadar ödeme alabilecekler.

QNB Finansbank’ın Temmuz 2024 döneminde hangi emeklilere ne kadar maaş promosyonu ödemesi yapacağı açıklandı. Buna göre emekliler 4 ayrı maaş bareminde yapılan sınıflandırma ile ödeme alabilecekler. Emeklilerin maaş tutarlarına göre yapılacak olan bu ödemeler değişebilecek.

2024 Temmuz ayı memur ve emekli maaş zammı için kritik gün! Zamlar yarın  belli oluyor

Emekliler 10.000 TL’ye kadar maaş alıyor iseler 6.250 TL tutarında maaş promosyonu alabilecekler. Emekli maaşları 20.000 TL ve üzerinde olanlara ise 15.000 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacak. Emekli maaşları 10.000 TL ile 15.000 TL arasında olanlara ise 10.000 TL tutarında maaş promosyonu verilecek. Emekli maaşları 15.000 TL ile 20.000 TL arasında olanlar ise QNB Finansbank’tan 12.500 TL tutarında maaş promosyonu ödemesi alabilecekler.

Emeklilere QNB Finansbank tarafından yapılan bu maaş promosyonu ödemelerine ek olarak özel bir imkan da sağlanıyor. Bu bankadan kredi kartı çıkarıp kullanmaya başlayan emekli müşterilere çeşitli harcamalarından 1.200 TL tutarında indirim uygulanacak. Yıllık 1.200 TL indirim elde edecek olan emekliler bu şekilde el bir avantaj elde etmiş olacaklar.

Emekliye temmuz ayında zam yapılacak mı | SSK, Bağ-Kur en düşük emekli  maaşı kaç TL olacak

QNB Finansbank’ın emekli maaş müşterileri 15.000 TL maaş promosyonu ve 1.200 TL indirim olmak üzere toplamda 16.200 TL’lik kazanç elde edebilecekler.

Tüm emekli kampanyalarından anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç