PTT'den Emeklilere Banka Promosyonu: Ne Kadar , Şartlar Nedir , Başvuru Nasıl?

PTT'den Emeklilere Banka Promosyonu: Ne Kadar , Şartlar Nedir , Başvuru Nasıl?

PTT'den emeklilere banka promosyonu veriliyor. Peki PTT ne kadar promosyon ödemesi yapılıyor?

Ekonomi 4 Ağu 2022 15:30 1
PTT'den Emeklilere Banka Promosyonu: Ne Kadar , Şartlar Nedir , Başvuru Nasıl?

PTT emekli banka promosyonu ne kadar?

PTT, maaşı PTT Bank'tan alan vatadaşlara maaş için promosyon veriliyor. Verilen promosyon 3 senelik olarak emeklilere kullandırlıyor.  3 senesi sona eren emekliler ile 3'üncü senenin dolmasını bekleyen emekliler ise hangi bankanın ne kadar promosyon ödemesi yaptığını araştırmaya , PTT'nin ne kadar promosyon ödemesi yapacağını araştırmaya başladı. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda Ptt 'nin emeklilere verdiği banka promosyonu hakkında son bilgilere yer verdik.

Konu ile ilgili PTT'den yapılan açıklamada, “Emeklilerimiz, promosyon ödemelerini evde ödeme hizmeti ve Türkiye genelinde en yaygın iş yeri ağına sahip olan Şirketimizin 5 binin üzerindeki iş yerlerinden veya 4 bine yakın PTT ATM’si ile 14 bin kamu bankası ATM’sinden alıyor” ifadelerine yer verildi ve “2020-2023 yıllarını kapsayan yeni dönem promosyon ödemesi kapsamında emekli aylığı 1500 TL’ye kadar olan emeklilerimize 500 TL, 1500 ve 2500 TL arasında olan emeklilerimize 625 TL, 2500 TL üstünde olanlara ise 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılıyor” denildi.

NE KADAR PROMOSYON ÖDEMESİ YAPILIYOR?

PTT'nin emeklilere ödemesini yaptığı promosyonlara baktığımızda, daha öncepromosyonların maaşa göre değişkenlik gösterdiği, ancak şimdi maaşların artması ile tek başlıkta toplandığı görüldü. Bu açıklamaya göre emeklilere 750 liralık promosyon verilecek.

YAPI KREDİ 9750 LİRA PROMOSYON VERİYOR >>> DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 11 Gün Önce
promosyonu az veren ptt emrkliyle dalga geçiyor