PTT'den emeklilere 3600 TL hediye: Komik promosyon

PTT'den emeklilere 3600 TL hediye: Komik promosyon

Son dakika haberi: PTT'den emeklilere komik promosyon teklifi geldi. Açıklamada teklif, diğer bankaların yarısı kadar oldu.

Emekli Haberleri 24 Mayıs 2023 18:30 0
PTT'den emeklilere 3600 TL hediye: Komik promosyon

PTT'den emeklilere komik promosyon.

PTT resmi hesaplarından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada PTT'den maaş alacak emeklilere hediye verileceği açıklandı. "Emekli maaşını #PTT’den alma sözü verenlere 3.600₺ hediye! Aktif Bank kredili emekli müşterilerine geri ödemesiz 3.600₺ hediye fırsatı sunuyor! Kampanya detayları için https://bit.ly/3x4jqdf adresini ziyaret edebilir, #PTT iş yerlerimize uğrayarak bilgi alabilirsiniz" ifadeleri ile yapılan son dakika açıklamasında emeklilere yapılacak hediye ödemesinin detaylarına şu şekilde yer verildi:

"Kampanyadan maaşını PTT’den alan müşterilerimiz yararlanabilecektir. Kampanya katılım başvurusunda bulunan müşterilerimizin, kampanyaya ilişkin başvurunun yapıldığı tarihte Bankamızda açık kredisi olması ve açık kredilerinde 60 gün üzerinde gecikme bulunmaması gerekmektedir.

Söz konusu kampanya bedeli 3.600 TL olup, 3 yıl boyunca maaşını emekli maaşını PTT’den almayı taahhüt edenler için geçerlidir.

Kampanya bedeli 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak kampanya bedelinin hesaba yatırıldığı tarih esas alınır. Kampanya bedeli başvuruyu takip eden 3. iş gününde müşterilerimizin PTT’deki maaş hesabına yatırılacaktır.

Kampanyaya katılım sağlayan müşterilerin kampanya bedelinin ödendiği tarihten itibaren, verdikleri taahhütten 3 yıl içerisinde vazgeçmesi durumunda; ödenen toplam kampanya bedeli üzerinden, taahhüdün iptal edildiği tarih esas alınmak suretiyle kalan süre dikkate alınarak kıstelyevm esasına göre “iade bedeli” hesaplanacak olup, kampanya iptalinin gerçekleşebilmesi için iade bedelinin müşteri tarafından Aktif Bank hesabına yatırılması talep edilecektir.

Aktif Bank, kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar"

DÜŞÜK HEDİYE TEPKİ ÇEKTİ

Emekli maaşını PTT'den almak isteyenler bu hediye açıklamasına tepki gösterdi. Diğer bankalar 5 bin lira hatta 10 bin liraya kadar yapılan promosyon ödemesinin PTT'den de yapılması gerektiğini söylüyor.

Yorumlar (0)

Seç