PTT promosyon 2024 son dakika: Ne kadar oldu?
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

PTT promosyon 2024 son dakika: Ne kadar oldu?

PTT emekli promosyon ödemesi ne kadar? 2024 yılında ne kadar promosyon verilecek? İşte promosyonda son dakika bilgileri.

Emekli Haberleri 15 Nisan 2024 0
PTT promosyon 2024 son dakika: Ne kadar oldu?

PTT promosyon 2024 son dakika ne kadar? İşte promosyon miktarı.

Maaşını PTT'den alan emekliler, 2024 yılında maaşlarına göre ne kadar promosyon alacaklarını araştırmaya başlaıd. Peki PTT emekli promosyon ödemesi ne kadar? Maaşını PTT'den alan emekliler ne kadar promosyon alacak? Maaşa göre promosyon tablosu belli oldu mu? İşte son dakika bilgileri.

GEÇEN SENE YAYINLANAN PROMOSYON KAMPANYASI

Geçen sene yayınlanan promosyon ödemesi kampanyası şu şekildeydi:

"Kampanya başlangıç tarihi 04.01.2023 tarihidir. Kampanya başvurusu PTT iş yerinden yapılacaktır. 

Kampanyadan maaşını PTT’den alan müşterilerimiz yararlanabilecektir. Kampanya katılım başvurusunda bulunan müşterilerimizin, kampanyaya ilişkin başvurunun yapıldığı tarihte Bankamızda açık kredisi olması ve açık kredilerinde 60 gün üzerinde gecikme bulunmaması gerekmektedir.

Söz konusu kampanya bedeli 3.600 TL olup, 3 yıl boyunca maaşını emekli maaşını PTT’den almayı taahhüt edenler için geçerlidir.

Kampanya bedeli 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak kampanya bedelinin hesaba yatırıldığı tarih esas alınır. Kampanya bedeli başvuruyu takip eden 3. iş gününde müşterilerimizin PTT’deki maaş hesabına yatırılacaktır.

Kampanyaya katılım sağlayan müşterilerin kampanya bedelinin ödendiği tarihten itibaren, verdikleri taahhütten 3 yıl içerisinde vazgeçmesi durumunda; ödenen toplam kampanya bedeli üzerinden, taahhüdün iptal edildiği tarih esas alınmak suretiyle kalan süre dikkate alınarak kıstelyevm esasına göre “iade bedeli” hesaplanacak olup, kampanya iptalinin gerçekleşebilmesi için iade bedelinin müşteri tarafından Aktif Bank hesabına yatırılması talep edilecektir.

Aktif Bank, kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar"

2024 YILI EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ NE KADAR OLDU?

2024 yılında güncellenen promosyon ödemeleri henüz PTT resmi sayfasında açıklanmadı. SGK en düşük promosyonu 8 bin liraya çıkarmıştı. Ancak SGK ile PTT Aktif Bank arasında promosyon sözleşmesi imzalanmadı. Bu nedenle emeklilere PTT tarafından promosyon ödemesi, hala geçen senenin 3600 TL kampanyası üzerinden yapılıyor. Sizce promosyon ödemesi ne kadar olmalı? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Önümüzdeki günlerde promosyon ödemesi için açıklama gelmesi bekleniyor. PTT promosyon miktarı belli olduğunda bildirimle haberdar olmak için UYGULAMAMIZI TIKLA İNDİR

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç