PTT KPSS şartsız personel alımı açıklaması: Güvenlik görevlisi, şoför, işçi alımı başvuru formu doldur 2023

PTT KPSS şartsız personel alımı açıklaması: Güvenlik görevlisi, şoför, işçi alımı başvuru formu doldur 2023

PTT personel alımı hakkında bir açıklama geldi ve PTT bünyesindeki PTT PAL adlı şirketin özgeçmişleri kabul ettiğine yer verildi.

KPSS'siz Personel Alımı 8 Mayıs 2023 16:10 9
PTT KPSS şartsız personel alımı açıklaması: Güvenlik görevlisi, şoför, işçi alımı başvuru formu doldur 2023

PTT personel alımı ne zaman? Başvuru formu nasıl doldurulur?

PTT 2023 yılı personel alımı hakkında bir açıklama geldi. PTT bünyesindeki PTT PAL tarafındna yapılan açıklamada personel alımı başvurusu yapmak isteyenlerin özgeçmişlerini mail olarak şirkete göndermesi gerektiğine yer verildi.

DAHA ÖNCE SAYFA YOKTU

Bundan bir süre önce PTT PAL resmi sayfasında iş gücü temini sayfasında herhangi bir başvuru formu bulunmuyordu. Ancak yayınlanan yeni duyuruya baktığımızda personel alımı için özgeçmişlerin kabul edildiğine yer verildi. Söz konusu duyurunun bir ilan olmadığı, iş başvurusu yapmak isteyenlerin özgeçmişlerini mail yolu ile şirkete göndermesi gerektiğine yer verildi. Özgeçmişlerini gönderenler arasından personel eksikliği olması ile birlikte personel alımları yapılacak.

Robert De Niro'nun "Eğer doğru sandalyede oturuyorsanız, alışmanız fazla zaman almaz" sözü ile iş ilanı başvuru duyurusu yayınlayan PTT PAL, başvuru yapmak isteyenlerin izlemesi gereken yolu şu şekilde verdi:

"Şirketimizin vizyon, misyon ve değerlerine uygun, işin gerektirdiği yetkinliğe sahip adaylara eşit fırsat tanıyarak, adil ve tarafsız bir şekilde değerleme yaparak işe yerleştirme gerçekleştirmekteyiz. İş gücü temininde en büyük kaynağımız şirketimiz web sitesinde bulunan mail adresi aracılığı ile ulaşan CV lerdir. Ayrıca kariyer danışmanlığı yapan firmalardan da kaynaklarımızı artırarak daha çok adaya ulaşabilmekteyiz"

MAİL ADRESİ NEDİR?

PTTPAL'ın sayfasında iletişim kısmına baktığımızda mail adresinin "bilgi@pttparalojistik.com.tr" şeklinde verildiği görülüyor. Adaylar özgeçmişlerini bu mail adresine gönderebilecekler. Kadın erkek ilana başvuru yapacaklarla bilgi alış verişi için TIKLA TAKİP ET

PTT'YE MEMUR VE İŞÇİ ALIMI NE ZAMAN?

PTT bünyesine yapılacak personel ve işçi alımları için müjdenin seçim öncesi gelmesi bekleniyordu. Ancak PTT personel alımı yine unutuldu. İlan duyurusu gelince haberdar olmak için TIKLA İNDİR

Yorumlar (9)

Seç


Ziyaretçi 25 Gün Önce
Src 4 belgem mevcuttur b sınıfı ehliyetim var nasil basvurabiliriz
Ziyaretçi 25 Gün Önce
30 yaş altı olsun bu işe alımlar
Ziyaretçi 25 Gün Önce
Ehliyet d src kartm bile var yıllarca tircilik yapiyordum
Ziyaretçi 25 Gün Önce
40 45 yaş arası memur olmasın gençlerin önü açılsın bu zamana kadar aklınız neredeydi
Ziyaretçi 27 Gün Önce
Ben Nazım Yıldız SRC2 SRC4 psikoteknik bir İBB var b sınıfı