Polis Akademisi rütbe terfi sonuçları açıklandı

Polis Akademisi rütbe terfi sonuçları açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı resmi sayfasından bir açıklama yapıldı ve rütbe terfi sınav sonuçlarının açıklandığına yer verildi.

Sınav 24 Ocak 2023 16:28 0
Polis Akademisi rütbe terfi sonuçları açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayınlanan son dakika açıklamasında rütbe terfi sınav sonuçlarının açıklandığına yer verildi.

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan son dakika açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümlerine dayanılarak Rütbe Terfi Yazılı Sınavı 23-24 Ocak 2023 tarihleri arasında yapılmıştır.

Yazılı Sınav Sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı www.pa.edu.tr internet adresinden açıklanmıştır. Anılan Yönetmeliğin 31. Maddesi gereği Rütbe Terfi yazılı sınav sonuçları için yapılacak maddi hata başvurularının, neticelerin ilanından itibaren en geç 24 saat içerisinde Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Rütbe Terfi ve Sınav İşlemleri Şube Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir. Belirtilen süre içerisinde gönderilmeyen dilekçeler anılan yönetmelik hükümleri gereğince işleme tabi tutulmayacaklardır.
Bu nedenle Maddi Hata Dilekçelerinin EBYS üzerinden PAEM Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir.
Not: Sınava giren personel, sınav sonuçlarını E-Devlet şifresi ile giriş yaparak öğrenecektir"

Sonuçlara akademi resmi internet adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç