Popüler

 • Gizlilik Politikası

 • |
 • Künye

 • |
 • İletişim

  bannerbanner
  Pitbull Saldırısında Ağır Yaralanan Asiye Ateş'in Son Durumu! Hastaneden Açıklama Geldi

  Pitbull Saldırısında Ağır Yaralanan Asiye Ateş'in Son Durumu! Hastaneden Açıklama Geldi

  PAYLAŞ

  Gaziantep'te iki pitbull cinsi köpeğin saldırısı sonucu ağır yaralanan ve doku nakli yapılan 4 yaşındaki Asiye Ateş'in sağlık durumu hakkında yeni bilgilendirme geldi.


  Gaziantep'te iki pitbull cinsi köpeğin saldırısı sonucu ağır yaralanan ve doku nakli yapılan 4 yaşındaki Asiye Ateş'in son durumuna ilişkin hastaneden açıklama yapıldı. Asiye'nin yoğun bakım ünitesinde uyutulduğunu belirten Başhekim Prof. Dr. Yıldıray Çete, "Hastamızın ve nakil edilen dokuların durumu iyi. Hayati bulguları da stabil" ifadelerini kaydetti.


  Gaziantep'te, pitbull cinsi 2 köpeğin saldırısında ağır yaralandıktan sonra getirildiği Antalya'daki Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde doku nakli yapılan 4 yaşındaki Asiye Ateş'in, son durumuna ilişkin hastaneden açıklama geldi.


  Başhekim Prof. Dr. Yıldıray Çete, yaptığı açıklamada, çocuğun operasyonunun başarılı geçtiğini belirtti.


  YOĞUN BAKIMDA UYUTULUYOR

  Çete, "Hastamızın ve nakil edilen dokuların durumu iyi. Yoğun bakım ünitesinde uyutularak yakın takibi devam ediyor. Hayati bulguları da stabil" ifadelerini kullandı. 


  NE OLMUŞTU?

  Şahinbey ilçesi Beştepe Mahallesi'nde, 22 Aralık'ta 2 pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğrayan 4 yaşındaki Asiye Ateş, ağır yaralanmıştı. Olayla ilgili 6 kişi gözaltına alınmış, zanlılardan 3'ü tutuklanmıştı. Saldırgan köpekler ise Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünce, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezine teslim edilmişti. Gaziantep'teki ilk tedavisinin ardından Antalya'ya sevk edilen Asiye, Türkiye'nin ilk yüz ve çift kol nakillerini gerçekleştiren Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibince 26 Aralık'ta ameliyat edilmişti.


  PAYLAŞ

  Son Yorumlar

  Henüz yorum bulunmamaktadır.

  İlginizi Çekebilecek Haberler