Pegasus'tan Bir Bilet Alana Bir Bilet Bedava Kampanyası!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Pegasus'tan Bir Bilet Alana Bir Bilet Bedava Kampanyası!

Pegasus müşterilerine kampanyalarını duyurmaya devam ediyor! Son olarak bir bilet alana bir bilet bedava kampanyasını açıkladı! İşte kampanyanın detayları...

Yaşam 4 Haz 2024 0
Pegasus'tan Bir Bilet Alana Bir Bilet Bedava Kampanyası!

Pegasus, 4-5 Haziran tarihlerinde bir bilet alana bir bilet bedava kampanyası başlattı. Satın alınan ilk biletin biletlemesi gerçekleştikten sonra en geç 72 saat içinde hediye bilet şifreniz biletlemede iletişim bilgisi olarak verilen e-posta adresinize gönderiliyor.

Pegasus bir bilet alana bir bilet hediye kampanyasını duyurdu. 4-5 Haziran'da, 1 Temmuz-15 Eylül tarihi aralığında bilet satın alanlara 19 Kasım 2024 - 25 Mart 2025 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri uçuşlarda geçerli bir adet hediye uçak bileti şifresi kazanıyor.

Satın alınan ilk biletin biletlemesi yapıldıktan sonra en geç 72 saat içinde hediye bilet şifreniz biletlemede iletişim bilgisi olarak verilen e-posta adresinize gönderiliyor.

Gelen hediye bilet şifresini 27 Eylül 2024 - 27 Ekim 2024 tarihleri arasında kullanarak yurt dışında veya yurt içinde 19 Kasım 2024 – 25 Mart 2025 tarihleri arasındaki uçuşlarda kullanılabilecek.

KAMPANYANIN GEÇERLİ OLDUĞU HATLAR

Kampanyaya katılım sağlayabilmek için alınacak ilk bilet Kıbrıs ve aşağıda belirtilen hatlar hariç tüm yurt dışı hatlarından satın alınabilir. Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlarda yapılan tek yön, aktarmalı veya gidiş dönüş yurt dışı uçuşlarda uçuş rezervasyon kaydında (PNR) yer alan Pegasus BolBol üyeleri satın alınan uçuşa ait biletin gidiş dönüş ya da tek yön olması fark etmeksizin 1 (bir) adet şifre hakkına sahip olacaktır.

Kampanya kapsamında olmayan uçuşlar şöyle:

İstanbul Sabiha Gökçen - Cidde - İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen - Dammam (SA) - İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen - Kahire - İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen - Madinah - İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen - Riyad - İstanbul Sabiha Gökçen

Trabzon - Cidde - Trabzon

Trabzon - Dammam (SA) - Trabzon

Trabzon - Riyad - Trabzon

Ankara - Madinah - Ankara

Pegasus'tan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

KAMPANYANIN KURALLARI

Kampanyadan yararlanmak isteyen misafirlerimizin Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Tarihlerinde bilet alımı sırasında Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken Pegasus BolBol üyeliği ile ilişkilendirilmiş cep telefonu numarasının doğru girilmemesi halinde şifre gönderimi yapılmayacaktır. Kampanya katılımcısı tarafından yanlış iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan Pegasus sorumlu değildir.

Kampanya kapsamında ilk alınan biletin açığa alınmamış, değiştirilmemiş veya iptal edilmemiş olması durumunda Pegasus BolBol üyelerine iletilecek olan şifrenin kullanılabilmesi için, biletleme aşamasında, ödeme adımına doğru ilerleyip ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Kampanya Kullan”a tıklayarak, “Kod girmek istiyorum” butonuna tıklandığında ilgili kısma kendisine gönderilen hediye bilet şifresinin girilmesi gerekmektedir. Şifre ile alınan biletlerde yurt içinde Süper Eko, yurt dışında Light Paket içeriğine ilişkin bilet tutarı 0 TL olarak yansıyacaktır.

Hediye biletlere ilişkin şifreler münferit kullanım amaçlıdır, kâr amacı güdülerek topluca ya da tek tek devredilmesi, kullanılması, satılması veya paylaşılmasının tespiti halinde şifreler derhal geçerliliğini yitirecektir. Pegasus ilgililer hakkında tüm hukuki yollara başvuru hakkını saklı tutar.

0-2 yaş arası misafirler kampanyadan yararlanamaz.

Bedava bilet şifreleri sadece 12 yaş üzeri misafirler için www.flypgs.com, Pegasus mobil site ya da mobil uygulama üzerinden yapılacak biletlemelerde kullanılabilir. 2-12 yaş arasındaki misafirlerin biletlemelerinin şifre kullanılarak yapılması için (ücretsiz) Çağrı Merkezimize 0 850 399 17 01 numarasından ulaşılması gerekmektedir.

Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar Kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Başka bir kampanyadan yararlanılarak satın alınan biletler bu Kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir ve bu kapsamda hediye bilet şifresi gönderilmeyecektir.

Kampanya kapsamında satın alınan ilk biletler ile ilgili iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir. Şifre ile alınan hediye biletlerde değişiklik yapılması halinde eski bilet ile değişiklik yapılan yeni biletin ücreti arasındaki fark tahsil edilecektir. Şifre ile alınan hediye biletin iptal edilmesi halinde ilgili Light Paket ücretinin iadesi mümkün değildir, bununla beraber ek olarak satın alınan Pegasus Ek Ürün ve Hizmetleri ve paketlere ilişkin Pegasus Genel Kurallarında belirtilen iptal ve iade şartları geçerlidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Tüm kampanyalardan anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç