Paranıza olsa bile TOGG alamayabilirsiniz

Paranıza olsa bile TOGG alamayabilirsiniz

TOGG tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve paranız olsa bile arabayı alamayabileceğiniz bildirildi.

Taşıt 15 Mart 2023 10:12 1
Paranıza olsa bile TOGG alamayabilirsiniz

Paranız varsa bile TOGG alamayabilirsiniz.

TOGG için dün açıklama geldi. Gelen açıklamada TOGG'un 15 Mart tarihinden itibaren siparişlerinin alınacağı bildirildi. Siparişlerin alınmasından sonra başvuru yapan kişiler çekilişe tabi edilecek ve çekiliş sonucunda kazannalara TOGG teslim edilecek.

TOGG ile ilgili 3 önemli detay açıklandı. Gazeteci Emre Özpeynirci yaptığı son dakika açıklamasında ön sipariş başvuru yapılması durumunda, paranızın olması durumunda da arabayı alamayabileceğinizi bildirdi. 60 bin lira yatıracak kişiler çekilişe tabi tutulacak ve çekiliş sonucunda kazananlar belli olacak. Bu kişiler arabalarını alabilecek.

TOGG'un muadillerinin fiyatları şu şekilde:

Konu ile ilgili yapılan açıklamada ön siparişlerle ilgili, "16-27 Mart tarihleri arasında T10X için http://togg.com.tr ve Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş süreci gerçekleşecek.  60 bin TL ön ödeme yapanlar çekiliş sürecine katılmaya hak kazanacak. 28 Mart’ta noter huzurunda yapılacak çekilişle ön sipariş sahipleri belirlenecek" ifadelerine yer verildi. Açıklamada, "T10X’in 435 beygir gücündeki çift motorlu AWD (all-wheel drive) versiyonu ise 29 Ekim 2023 tarihinden itibaren teslim edilmeye başlanacak olan 100. Yıl Özel Serisiyle birlikte yollara çıkacak" denildi.

PARANIZ OLSA BİLE ALAMAYABİLİRSİNİZ

Emre Özpeynirci yaptığı son dakika açıklamasında paranız olması durumunda da alamayabileceğinizi bildirdi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Paranız olsa da alamazsınız. Önce 12 bin kişiyle birlikte ön sipariş verip çekilişe katılacaksınız.

Çekilişte ön sıra denk gelse de seçtiğiniz versiyona göre bekleyeceksiniz.

Bugünkü fiyatları değil teslimattakileri dikkate almalısınız"

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 17 Gün Önce
Başkanın Fabrika açılışında önemle belirttiği , uygun faizli uzun vadeli kredi paketi ne zaman açıklanacak .