Özgür Özel'den Erdoğan'a Sert Sözler: Kalbinin Yerinde Taş Olsa Bu Laf Edilmez!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Özgür Özel'den Erdoğan'a Sert Sözler: Kalbinin Yerinde Taş Olsa Bu Laf Edilmez!

Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hatay'daki konuşmalarına sert tepki gösterdi! İşte o açıklamalar...

Siyaset 4 Şubat 2024 0
Özgür Özel'den Erdoğan'a Sert Sözler: Kalbinin Yerinde Taş Olsa Bu Laf Edilmez!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Hatay'da yaptığı konuşmada, "Merkezi yönetimle yerel yönetim el ele vermezse dayanışma halinde olmazsa, o şehre herhangi bir şey gelmez. Hatay'a geldi mi? Şu anda Hatay garip kaldı, mahzun kaldı" demişti. Erdoğan'ın sözlerine ilişkin CHP lideri Özel, "Hataylılara siyasi şantaj yapılmasını Hataylılara havale ediyorum. Kalbinin yerinde taş olsa bu laf edilmez. Depremzedeye tehdit olur mu?" ifadelerini kullandı.

Özgür Özel seçim stratejisini açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, "Merkezi yönetimle yerel yönetim el ele vermezse dayanışma halinde olmazsa, o şehre herhangi bir şey gelmez. Hatay'a geldi mi? Şu anda Hatay garip kaldı, mahzun kaldı." tepki gösteren CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Hataylılara siyasi şantaj yapılmasını Hataylılara havale ediyorum. Kalbinin yerinde taş olsa bu laf edilmez. Depremzedeye tehdit olur mu?" dedi.

Hatay'ı eskisinden daha görkemli, güvenli hale getirine kadar bize durmak  yok" - Son Dakika Haberleri

ERDOĞAN: MERKEZİ YÖNETİMLE YEREL YÖNETİM ELE ELE VERMEZSE O ŞEHRE BİR ŞEY GELMEZ
Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Hatay ilçe belediye başkanlarını tanıttığı toplantıda, CHP'li Büyükşehir Belediyesi'ni eleştirerek, "Hatay kamu yatırımlarını noksansız alsa da yereldeki vizyon eksikliği nedeniyle potansiyelini açığa çıkmakta zorlanan şehrimiz. Merkezi yönetimle yerel yönetim el ele vermezse dayanışma halinde olmazsa, o şehre herhangi bir şey gelmez. Hatay'a geldi mi? Şu anda Hatay garip kaldı, mahzun kaldı. Şu anda Hatay'daki mevcut yerel yönetim maalesef şu deprem olayından sonra badı harabül Basra oldu." demişti.

ÖZGÜR ÖZEL'DEN ERDOĞAN'IN SÖZLERİNE TEPKİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine CHP Genel Başkanı Özgür Özel'den sert tepki geldi. Özel, Erdoğan'ın Hataylılara siyasi şantaj yaptığını savunarak şunları söyledi: "Hepimizin yüreği hala yanıyor. Bu meseleyi siyasete alet etmek istemem.

Özgür Özel savunmada kalmayacak

ÖZEL: DEPREMZEDEYE TEHDİT OLUR MU?
Ancak Erdoğan'ın 'Merkezi yönetimle yerel yönetim el ele vermezse, dayanışma halinde olmazsa o şehre herhangi bir şey gelmez. Hatay'a geldi mi?' ifadeleri; gerçekten vicdan, akıl, yürek sahibi kimsenin bırakın söylemeyi, duymaya bile tahammül edemeyeceği sözler. Hataylılara siyasi şantaj yapılmasını Hataylılara havale ediyorum. Kalbinin yerinde taş olsa bu laf edilmez. Depremzedeye tehdit olur mu? Kalbinin yerinde taş var demek ki bu adamın, kalbi yok!"

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç