Opet'ten Akaryakıt Alımlarında 75 TL İndirim Kampanyası

Opet'ten Akaryakıt Alımlarında 75 TL İndirim Kampanyası

Opet yeni akaryakıt kampanyasını duyurdu! Açıklanan kampanyaya göre Opet, akaryakıt alımlarında 75 TL indirim yapacak. İşte kampanyanın detayları...

Haberler 17 Kasım 2023 0
Opet'ten Akaryakıt Alımlarında 75 TL İndirim Kampanyası

Opet World kredi kartı ile yapılacak Opet akaryakıt istasyonlarından yapılacak olan 500 TL ve üzeri her ödemelerde 25 TL hediye verilecek. Toplam da 75 TL opet puan kazanmak isteyenler için kampanyanın ay sonuna kadar devam edeceği belirtildi.

Benzin ve motorin 2023 güncel fiyatları (13 Kasım 2023 akaryakıt fiyatları)  - Son Dakika Ekonomi Haberleri | Ntv Para

KAMPANYA KOŞULLARI
Opet’in düzenlediği akaryakıt kampanya koşullarına ilişkin de detaylar belli oldu. 1 Kasım’da başlayan kampanya ay sonuna kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 500 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapması gerekiyor. Kampanya koşulları şu şekilde sıralandı:

Anlaşmalı Opet istasyonlarından tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamalarınızdan 25 TL, toplamda 75 TL Opet Puan kazanırsınız. Kazandığınız Opet Puanlar harcamadan hemen sonra Opet Worldcard’ınıza yüklenir.

Kazanacağınız Opet Puanları yalnızca anlaşmalı OPET istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.

Akaryakıtta motorine indirim geldi. Akaryakıt fiyatlarını etkileyen  unsurlar nelerdir?

Opet Puan kullanımı ile yapılan işlemlere kampanya kapsamında ödüllendirme yapılmamaktadır.

Aylık harcama tutarları müşteri bazında değerlendirilecek olup ve harcamalara ilişkin puan kazanımları yine müşteri bazında hesaplanacaktır.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;