Opel Mokka'da Kasım Ayı Kampanyası Başladı!

Opel Mokka'da Kasım Ayı Kampanyası Başladı!

Opel Mokka'da Kasım ayına özel indirim kampanyası başladı! Tam 56.000 TL indirim fırsatı! İşte haberin detayları...

Fiyat Listesi 10 Kasım 2023 0
Opel Mokka'da Kasım Ayı Kampanyası Başladı!

Opel Mokka Elektrik için firma Kasım ayına özel bir kampanya açıkladı. Bu kampanya içerisinde müşterilere çok özel imkanlar sunuluyor. İndirim ve kredi desteği kampanyalarını bir arada sunan firma müşterileri ikna etmek konusunda çok da zorlanmıyor. Opel Mokka Elektrik bir otomobilden istenilen çoğu özelliği karşılıyor. Üstün bir araç olan Opel Mokka Elektrik için Kasım kampanyası merak ediliyor.

Opel Mokka | Opel Bostancıoğlu Yetkili Bayi

Opel Mokka Elektrik için müşterilere ilk olarak kredi desteği imkanı sağlanıyor. Bu imkana göre Opel Mokka Elektrik satın alacak olanlara firma kredi imkanı sağlıyor. Bu imkana göre 250.000 TL kredi alınabiliyor. Bu kredinin koşulları da açıklandı. Aylın 0,99 oranında faiz ile verilen kredi gayet cazip oluyor. 12 ay vadeli verilen bu krediyi çekenler peşin ödeme tutarlarını 250.000 TL azaltabiliyorlar.

Opel Mokka Elektrik satın alacak müşterilere firmanın bir de hediyesi var. 20.000 TL tutarındaki Eşarj kartı müşterilere hediye olarak veriliyor. Bu da araç kullanımında elekrik maliyetini düşürüyor.

Aerodinamik Uzmani Yeni Opel Mokka | Opel | Stellantis

Opel Mokka Elektrik için şu anda 100 kW gücünde motor seçeneği bulunuyor. Ultimate donanımı ile tek seçenekle satılan araç için 1.493.900 TL anahtar teslim fiyatı açıklandı. Ancak firma müşterilere Kasım ayına özel 56.900 TL indirim yapıyor ve bu aracın fiyatı 1.437.000 TL’ye düşüyor.

Tüm indirim gelişmelerinden anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;