Opel Grandland Modelinde Büyük İndirim Kampanyası!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Opel Grandland Modelinde Büyük İndirim Kampanyası!

Türkiye'de en çok satılan SUV modellerinden biri olan Opel Grandland'da büyük indirim kampanyası başladı! İşte güncel fiyat listesi ve detaylar...

Taşıt 26 Mayıs 2024 0
Opel Grandland Modelinde Büyük İndirim Kampanyası!

Sıfır kilometre otomobil piyasası ile alakalı olarak son gelişmeler oldukça merak ediliyor. Sıfır kilometre araç satın almak isteyenler kampanyaları ve araçların son fiyatlarını merak ediyorlar. Otomobil sektöründe yeni gelişmeler yaşanırken bu gelişmeler müşteriler için çok özel imkanları beraberinde getiriyor. Bu çerçevede imkanları değerlendirenler hayal bile edemedikleri fiyatlarla sıfır kilometre ara sahibi oluyorlar.

OPEL GRANDLAND ÇOK TERCİH EDİLEN SUV!

Opel firmasının araçları Türkiye piyasasında oldukça tutuluyor. SUV model araçlarda oldukça dikkat çeken bir marka haline gelen Opel firmasının özellikle Opel Grandland modeli çok tutuyor. Bu aracın üstün nitelikleri cezbedici olurken araç sahibi olmak isteyenler Opel Grandland’ın sağlamlığı ile ikna oluyorlar. Piyasada çok tutulan model olan Opel Grandland için firmanın kampanyaları büyük bir heyecanla bekleniyor.

OPEL GRANDLAND FİYAT LİSTESİ

Opel Grandland için firmanın açıklamış olduğu son fiyat listesi şu şekilde:

Opel Grandland 1.2 130 HP BENZİN AT8 GS: 1.907.900 TL
Opel Grandland 1.2 130 HP BENZİN AT8 ULTIMATE: 1.997.900 TL
Opel Grandland 1.5 130 HP DİZEL AT8 GS: 2.002.900 TL
Opel Grandland 1.5 130 HP DİZEL AT8 ULTIMATE: 2.093.900 TL

KAMPANYA İNDİRİMİ AÇIKLANDI!

Opel Grandland satın almak için ciddi bir bütçenin feda edilmesi gerekiyor. Firma ise özel bir kampanya indirimi açıkladı. Online randevuya özel uygulanan bu kampanya indirimine göre Opel Grandland’ın 1.2 GS donanımında fiyat indirim ile 1.690.000 TL’ye düşüyor. Müşteriler böylece sıfır kilometre Opel Grandland’ı 217.900 TL tutarında indirim ile satın alabiliyorlar.

Tüm indirim kampanyalarından anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç