Ön Lisans Sosyal Hizmetler Bölümü Mezunları Atama Bekliyor

Ön Lisans Sosyal Hizmetler Bölümü Mezunları Atama Bekliyor

Ön lisans Sosyal Hizmetler bölümü mezunları devletten kamudan atama talep ediyor. İşte o mezunların talepleri.

Eğitim 11.5.2022 22:22 0
Ön Lisans Sosyal Hizmetler Bölümü Mezunları Atama Bekliyor

Ön lisans sosyal hizmetler bölümü mezunları atama bekliyor.

Ön lisans sosyal hizmetler bölümü mezunları atama beklediğini açıkladı. Bize sosyal medya üzerinden mesaj yollayarak ulaşan adaylar, atama taleplerinin haber yapılmasını istedi. Biz de bu yazımızda sosyal hizmetler ön lisans mezunlarının sesini duyurmaya çalıştık. 

İşte Ön lisans sosyal hizmetler mezunlarının atama talepleri ve istedikleri:

"Önlisans Sosyal Hizmetler " sosyal tekniker, sosyal yardımcı  " ataması yapılmamakta ve KADRO AYRILMAMAKTADIR

OYSAKİ GÖREV ALANLARI  ; 

Sağlık Bakanlığına bağlı hastanelerde, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı rehberlik ve araştırma merkezlerinde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda, SGK’da , Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı kuruluşların çeşitli birimlerinde ,  Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıflarında, yerel yönetimlerin sosyal yardım ve hizmet birimleri gibi geniş bir alanı kapsamaktadır. 

Bu kadar geniş bir  alanı  kapsayan bir programdan mezun olan öğrenciler vatandaşlara daha iyi bir hizmet sunma imkanı varken KADRO AYRILMAMIŞTIR .
 
Vatandaşlara daha iyi bir hizmet sunmak için ve Önlisans Sosyal Hizmetler " sosyal tekniker, sosyal yardımcı  "  mezunlarına  İSTİHDAM oluşturmak için SOSYAL HİZMETLER ÖNLİSANS MEZUNLARI ICIN ATAMA YAPILMASINI RICA EDERIM."

Sağlık Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı bünyesine , Çalışma Bakanlığı'na seslenen mezunlar , yeterli ve aidl bir kadro talep ediyor. 

Siz de aşağıdaki yorum kısmından talebinizi yazın ve mobil uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Seç