Ofis Yem Gıda halka arzı onaylandı: Talep toplama ne zaman, 1 lot kaç TL?
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Ofis Yem Gıda halka arzı onaylandı: Talep toplama ne zaman, 1 lot kaç TL?

Son dakika haberi geldi: Gelen haberde Ofis Yem Gıda'nın halka arzının onaylandığına yer verildi. İşte talep toplama hakkında bilgiler:

Borsa 3 Ağu 2023 23:18 0
Ofis Yem Gıda halka arzı onaylandı: Talep toplama ne zaman, 1 lot kaç TL?

Ofis Yem Gıda Sanayi Ve Ticaret halka arzı onaylandı.

SPK tarafından yapılan son dakika açıklamasında halka arz hakkında bilgi verildi. Açıklamaya baktığımızda Ofis Yem Gıda Sanayi Ve Ticaret'in halka arzının onaylandığına yer verildi. Halka arzın onaylanmasından sonra detaylar merak ediliyordu.

ŞİRKET HAKKINDA

İşletme yönetim anlayışında değişik dönemlerde çeşitli akımlar var olagelmiştir.

Her ne kadar bu akımlar firmadan firmaya değişiklik gösterse de, kimi zaman toplam kalite anlayışı, kimi zaman müşteri odaklılık, kimi zaman da rekabetçi olabilme yeteneği daha da öne çıkmıştır. Aslında doğru olan bu üç faktörü bir potada yoğurabilmektir. Bu nedenledir ki, biz bu akımların hepsine aynı derecede önem verdik ve bu akımların firmamıza kattığı artı değerleri objektif olarak gördük. Ancak bizi biz yapan asıl değerin, Anadolu esnaflık anlayışı diye nitelendirdiğimiz kültürümüzü korumamız olduğunu hiçbir zaman unutmadık. İşletmelerimize yön veren itici güç bu öğelerin sağlıklı bir şekilde harmanlanması ve korunması ile oluşmuştur.

Modern işletme stratejileri ile Anadolu esnaflık anlayışı harmanından elde ettiğimiz ürünün adı “Ofis Yem” gibi güçlü bir marka olmuştur. Bu markanın kıymetini hem çalışanlarımızın, hem de müşterilerimizin bilmesi, bizim en büyük övünç kaynaklarımızdandır.

Güçlü firma demek; güçlü iş ortakları, vizyonu olan bilgili ve karakterli çalışanlar, gelişme potansiyeline sahip müşteriler ve misyonunun farkında olan firma demektir. Bu kadar güçlü insanı bir arada bulundurmak ise, firmamızın ana dinamiğini oluşturan uzlaşı kültürümüzün bir sonucudur. Biz “Ofis Yem” olarak, her zaman uzlaşı kültürünü ön plana çıkarmayı, mantıklı ve güzel olanda birleşmeyi benimsedik. Bu uzlaşı kültürümüz ise, bizi mutlu paydaşlarla buluşturarak bir arada tuttu.

Verimlilik bize göre bereketin diğer adıdır. Bizim ürettiğimiz ürünler hayvancılık sektörünce tüketilip, verimliliğe istinaden sonuç veren ürünlerdir. Bu nedenle bizler, berekete ulaşmak için yapılacak çalışmaların ne kadar titizlikle hazırlanması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Ve ürettiğimiz ürünlere bu bağlamda gerekli hassasiyeti her zaman gösteriyoruz.

Çalışmalarımızın sonuçlarını sizlerden duymak ve bu başarıların ödüllerini sizin yüzünüzden okumak bize ayrı bir keyif veriyor. Ve diyoruz ki, bizim asli görevimiz bizimle alakalı her konuda bize güvenenlerin, yani sizlerin yüzünü güldürmektir.

TALEP TOPLAMA DETAYLARI

Gelen son bilgilere göre 22 milyon 750 bin lotluk hisse satışının yapıldığı bildirildi. tamamı eşit şekilde yapılacak hisse satışı ile halka arzın büyüklüğünün 618 milyon 800 bin lira seviyesinde olması bekleniyor. 1 lot fiyatı ise 27.20 TL olacak.

Talep toplama tarihleri henüz belli değil. Ancak 9 ile 11 Ağustos arasında talep toplamanın yapılması bekjleniyor. Talep toplama tarihleri netleştiğinde haberdar olmak için aşağıdaki linklerden finans7.com mobil uygulamamızı ücretsiz indirin:
Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara - Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç