Nuri Alço'nun Sağlık Durumuyla İlgili Son Dakika Açıklaması!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Nuri Alço'nun Sağlık Durumuyla İlgili Son Dakika Açıklaması!

Geçtiğimiz günlerde fenalaşarak hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu Nuri Alço'nun, sağlık durumuyla ilgili eşinden son dakika açıklaması geldi! İşte haberin detayları...

Finans Magazin 12 Nisan 2024 0
Nuri Alço'nun Sağlık Durumuyla İlgili Son Dakika Açıklaması!

Eskişehir'deki evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılan ve günlerdir yoğun bakımda tedavi gören 73 yaşındaki Nuri Alço'nun sağlık durumu hakkında yeni gelişme yaşandı. Eşi Burcu Alço, ünlü oyuncunun yoğun bakımdan çıktığını ve normal odaya alındığını aktardı.

Bayram tatili için Eskişehir'de giden Yeşilçam'ın efsane oyuncusu Nuri Alço aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. İlk tetkiklerinde kalp yetmezliği, akciğer ödemi ve beyin damar tıkanıklığı tespit edilen Alço, tedbir amaçlı yoğun bakım servisine alınmıştı.

'NORMAL ODAYA GEÇTİK'
Eskişehir Şehir Hastanesi'nde tedavi gören 73 yaşındaki ünlü oyuncunun sağlık duruma ilişkin eşi Burcu Alço sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Burcu Alço paylaşımında, "Yoğun bakım sürecimiz çok şükür bitti. Normal odaya geçtik. Her şey yolunda." ifadelerini kullandı.

burcu-alco.jpg

Oyuncunun sağlık durumunun iyi olmasından duyduğu sevinci başka bir paylaşım daha yaparak dile getiren Burcu Alço, "Binlerce şükür... Şimdi benim bayramım işte..." notunu düştü.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç